گوشی هوشمند جدید سامسونگ با صفحه نمایش تاشو در راه است

عصر کالا- گفته می شود سامسونگ در حال برنامه ریزی برای تولید یک گوشی هوشمند جدید با صفحه نمایش تاشو است این موضوع توسط منابع چینی تایید شده است، گرچه هنوز سامسونگ رسما این موضوع را تایید نکرده است.

گوشی هوشمند جدید سامسونگ با صفحه نمایش تاشو در راه است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از انتخاب، مجموعه ای از عکس ها که ظاهراً گوشی هوشمند  دارای صفحه نمایش تاشو آینده سامسونگ را نشان می دهند ، در شبکه اجتماعی چینی ویبو ظاهر شده اند.

  این تصاویر یک تلفن هوشمند باریک را نشان می دهد که به نوعی در امتداد آنچه که سامسونگ دو ماه پیش ارائه داده است به نظر می رسد، اما همچنین شبیه به گوشی تاشو جدید موتورولا ریزر است.در هر صورت این گوشی بسیار متفاوت با گلکسی فولد طراحی شده است. گلکسی فولد اولین مدل صفحه نمایش تاشو برند سامسونگ بود که بیشتر شبیه یک تبلت کوچک به نظر می رسید.

  توجه داشته باشید که تلفن هوشمند موجود در تصاویر هیچ آرمی ندارد و می تواند یک نمونه اولیه کار باشد. انتظار می رود این گوشی دارای  صفحه ای در حدود 6.9 اینچ در قالب 22/9 باشد. ظاهرا این گوشی دارای "حفره پانچ" نیست. برخلاف گلکسی فولد، این مدل جدید به صورت عمودی خم می شود. اگرچه ممکن است کمی کوچکتر باشد ، اما از لحاظ ظاهری به موتورولا ریزر شباهت دارد که قرار است در تاریخ 26 دسامبر در ایالات متحده پیش سفارش خود را آغاز کند و تاریخ 9 ژانویه با 1500 دلار در فروشگاهها باشد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر