تسلط ۸۰ درصدی سامسونگ بر بازار گوشی‌های هوشمند تاشو

عصر کالا- تلفن‌های تاشو به تدریج مورد توجه مصرف کنندگان در سراسر جهان قرار می‌گیرند و به نظر می‌رسد سامسونگ از نظر سهم بازار برای سال آینده در موقعیت محرک قرار خواهد گرفت.

تسلط ۸۰ درصدی سامسونگ بر بازار گوشی‌های هوشمند تاشو
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از انتخاب، این غول فناوری کره‌ای به سرعت به عنوان پیشروترین تولیدکننده گوشی‌های هوشمند تاشو ظهور کرد و در حالی که این گروه تولیدی وارد فاز دوم خود می‌شود که تحت عنوان Galaxy Z. Fold 2 قرار دارد، به نظر می‌رسد سامسونگ برای سال آینده همچنان بر بازار تاشو تسلط داشته باشد.
  داده‌های مشاوران زنجیره تأمین نمایشگر (DSCC) نشان می‌دهد که سهم بازار سامسونگ در صحنه گوشی‌های هوشمند تاشو در 12 ماه آینده 80 ٪ و در کل 4 میلیون محموله باشد. با توجه به این که تنها رقبای سامسونگ شرکت‌های موتورولا و هواوی هستند این تعجب موفقیت آور نیست.


  تحریم‌های طولانی مدت ایالات متحده علیه هواوی و عدم توانایی در تولید به موقع Mate X2 همچنان باعث آزار هوآوی می‌شود و موتورولا نیز هنوز از توجه مورد انتظار کاربران برای گوشی ریزر خود برخوردار نشده است.

  طبق برآورد‌های اولیه، Galaxy Z. Flip سامسونگ به عنوان پرفروش‌ترین گوشی تاشو سال 2020 و به دنبال آن Z. Fold 2 و Motorola Razr 5G سلطنت خواهد کرد. با توجه به استقبال گرم از Z. Fold 2، به نظر می‌رسد سامسونگ فعلاً به چشم انداز قابل توجهی رسیده است.

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر