تجهیز تمام گوشی های اندرویدی نوکیا به اندروید O

عصر کالا- بعد از رو نمایی از نسخه جدید سیستم عامل اندروید یعنی اندروید O هفته گذشته شرکت HDM اعلام کرد تمامی گوشی های برند نوکیا که در کنفرانس جهانی موبایل ۲۰۱۷ از آن ها رو نمایی شده مجهز به سیستم عامل اندروید O خواهند بود.

تجهیز تمام گوشی های اندرویدی نوکیا به اندروید O
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از کلیک، بر اساس اعلام شرکت HDM تمامی گوشی های برند نوکیا که از ماه ژوئن میلادی یعنی اواسط خرداد ماه جاری به بازار ارائه می شوند مجهز به نسخه جدید سیستم عامل اندروید یعنی اندروید O خواهند بود.

  علاوه بر این تمامی گوشی های برند نوکیا که در کنفرانس جهانی موبایل 2017  ارائه شده اند قرار است از اوایل تیز ماه جاری یعنی اواخر ماه ژوئن میلادی به بازارهای سراسر جهان ارائه شوند. این تلاش نوکیا برای ارائه گسترده گوشی های هوشمند در واقع گامی است برای آغاز جهانی شدن گوشی های اندرویدی نوکیا.

  اما این تنها خبر خوش برای کاربران و طرفداران گوشی های نوکیا نیست. بر اساس اخبار منتشر شده توسط HMD تمامی گوشی های اندرویدی نوکیا می توانند پس از آنکه گوگل نسخه جدید سیستم عامل اندروید را به صورت عمومی منتشر نماید، سیستم عامل گوشی های اندرویدی خود را به سیستم عامل جدید اندروید O به روز رسانی کنند.

  حتی اگر گوگل در پاییز سال جاری نیز سیستم عامل اندروید O را در اختیار تمامی کاربران قرار دهد در این صورت شرکت HMD فرصت خواهد داشت تا آخرین به روز رسانی ها را برای دریافت اندروید O بر روی تمامی گوشی های هوشمند برند نوکیا ارائه دهد. از طرفی این شرکت قرار است تا پایان سال جاری میلادی یعنی اواسط زمستان سال جاری از 3 گوشی جدید برند نوکیا با نام نوکیا 3، نوکیا 5 و نوکیا 6 رو نمایی کند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر