مدیران خودرو

تکنولوژی گوشی تلفن همراه با صفحه نمایش تاشو چیست؟

عصر کالا- گوشی تلفن همراه با نمایشگر تاشو از قابلیت گوشی‌های نسل جدید است که قابلیت هایی شامل صفحه نمایشی با کیفیت بالا، امکان استفاده از چند اپلیکیشن در آن واحد و به حداقل رساندن احتمال شکستگی صفحه نمایش را به دنبال دارد.

تکنولوژی گوشی تلفن همراه با صفحه نمایش تاشو چیست؟
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از میزان، نمایشگر تاشو نوعی از صفحه نمایش است که کاربر توانایی تا کردن آن را دارد که این ویژگی امکان استفاده از این گوشی را در شرایط مختلف آسان‌تر فراهم می‌کند.

  گوشی‌هایی با صفحه نمایش تاشو از جمله ایده‌ها و فناوری‌هایی است که طی چند سال اخیر و به دنبال ایجاد تنوع و نوآوری در محصولات جدید ایجاد شده و به خاطر ابتکار آن، طرفداران متعددی را به سوی خود جذب کرده است.

   
  نگاهی به تاریخچه گوشی تلفن همراه نشان می‌دهد پیشرفت‌های این گجت هوشمند تمامی ندارد و دایره خدمات دهی ان‌ها روزانه در حال گسترش است.

  ایده خلاقانه شرکت‌های تولید کننده گوشی تلفن همراه در زمینه گوشی‌های هوشمند لمسی که قابلیت انعطاف پذیری دارند، پس از چند سال از گذشت دوره مطالعات و تحقیقات همچنان به مرحله تجاری سازی نرسیده، اما گمانه زنی‌هایی برای ورود به بازار آن‌ها تا سال 2019 میلادی به گوش می‌رسد.

  ورود این قابلیت به دنیای گوشی تلفن همراه ویژگی‌های جدیدی را در اختیار افراد قرار می‌دهد تا در کنار دارا بودن صفحه نمایشی با کیفیت بالا امکانات بیشتری در اختیار کاربرانی که از جنبه‌ی بازی گوشی تلفن همراه استفاده می‌کنند، قرار دهد و یا از ویژگی‌های این نمایشگر‌ها این است که در صورت تا شدن هر قسمت از آن امکان اجرا یک اپلیکیشن را دارد.

  گفتنی است برخی کارشناسان این حوزه از احتمال اتصال اپلیکیشن‌های متفاوت به هم در قسمت‌های متفاوت صحبت می‌کنند.
   
  یکی از معضلاتی که کاربران گوشی‌های لمسی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، مشکل شکسته شدن نمایشگر بر اثر ضربه است، اما از ویژگی‌های گوشی‌های با صفحه نمایش تاشو انعطاف پذیری ان است که احتمال شکستگی را به حداقل می‌رساند.
   

  این فناوری جدید که از آن به عنوان انقلاب در صنعت گوشی‌های هوشمند یاد می‌شود باعث شده چند سالی است که برند‌های مطرح جهان در زمینه تولید گوشی تلفن همراه را به پژوهش و تحقیق در این زمینه فعال کند تا جدیدترین خلاقیت را دراین عرصه به نمایش در اورد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو