مدیران خودرو

قاب موبایل ضد جاذبه؛ پیشرفت‌های چشمگیر در بازار موبایل

عصر کالا- فروشگاه "ای خرید" زیر مجموعه درسا کامپیوتر است که ۲۰ سال در زمینه واردات وخدمات لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر فعالیت دارد.

قاب موبایل ضد جاذبه؛ پیشرفت‌های چشمگیر در بازار موبایل
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایلنا، این روزها شاهد پیشرفت تکنولوژی در عرصه‌های صنایع مختلف هستیم. کاربرد لوازم الکترونیکی از این امر مستثنی نیست و چه بسا مدال طلایی این پیشرفت‌ها را به خود اختصاص داده است.

  تولید کنندگان و واردکنندگان گوشی‌های همراه، نوت بوک و کامپیوترهای رومیزیهر روز محصول جدیدی به بازار عرضه می‌کنند که پاسخگو نیاز و انتظارات مصرف کنندگان و مخاطبین خود باشد. همچنین باعث اخذ سهم بیشتری از این بازار برای آنها شود.

  گاهی برخی از این محصولات چنان عجیب و غریب به نظر می‌آید که امکان دارد برای باورپذیری آن مدت‌ها تحقیق کنیم و یا اعتماد خرید را هم نداشته باشیم.

  در این چند روز در بازار لوازم جانبی موبایل صحبت از قاب‌های جدیدی به نام ضد جاذبه است که کلی در رسانه‌های اجتماعی تبلیغات آن دیده و باعث جلب مخاطبین شده است. برای همین تصمیم گرفتیم تا درباره صحت و سقم این خبر با وارد کننده این محصول صحبتی داشته باشیم.

  وارد کننده این قاب ضد جاذبه فروشگاه اینترنتی‌ای خرید ekharid است که از سال 1396 فعالیت جدی خود را در زمینه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر شروع کرده است.

  فروشگاه "ای خرید" زیر مجموعه درسا کامپیوتر است که 20 سال در زمینه واردات وخدمات لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر فعالیت دارد.

  از مهدی باقری مؤسس این فروشگاه درباره این قاب‌های موبایل پرسیدیم:

  در تولید قاب موبایل ضد جاذبه از تکنولوژی نانو ساکشن استفاده شده است که باعث چسبندگی می‌شود.قاب موبایل ضد جاذبه‌ای نت، ژل پدضد جاذبه  در کشورهای پیشرفته مانند ژاپن و امریکا بسیار طرفدار دارد و پرکاربرد است.

  این قاب و محصولات با توجه به قدرت مکش نانو به راحتی به انواع سطوح صاف که قابلیت این اتصال را دارند، می‌چسبد. در حال حاضر هم فقط برای گوشی‌های آیفون و سامسونگ به بازار عرضه شده است و بقیه گوشی‌هامی‌تواند از ژل پد ضد جاذبه استفاده کنند.قاب‌های ضد جاذبه‌ترند سال 2016 و 2017 بوده است و اینکه چندین بار شرکت‌های مختلف سعی بر وارد کردن این قاب‌ها به بازار نموده‌اند اما باتوجه به عدم کیفیت مناسب و نامرغوبی این قاب‌ها باعث عدم استقبال یا نارضایتی مخاطبین شده است.

  از ویژگی‌های محصول می‌توان به استفاده راحتدر زمان‌های برای مطالعه، آشپزی، آرایش، عکس‌های دورهمی، تماشای فیلم و

  همه محصولات ما دارای ضمانت نامه پس از فروش است و خودم شخصاً برای خرید محصولات به کارخانه‌ها جهت سفارش مراجعه می‌کنم.

  افرادی که تمایل به خرید این محصول را دارند فقط برند enet و از طریق فروشگاهekharid تهیه نمایند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو