دو مدل G۶ pro و G۶ Plus ششم تیر عرضه می‌شوند

عصر کالا- پیش‌تر در ماه جاری LG سرویس پرداخت موبایلی را در کره‌ی جنوبی راه انداخت. این امکان در پرچم‌دار LG یعنی G۶ قابل استفاده است. در راستای استفاده‌ی بیشتر از LG pay این شرکت کره‌ای تصمیم گرفت دو مدل G۶ proو G۶ Plus را هم به این امکان مجهز کند.

دو مدل G۶ pro و G۶ Plus ششم تیر عرضه می‌شوند
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۱:۰۰

  به گزارش پاگیاه خبری «عصر کالا» به نقل از فون آرنا، گزارشی که از رسانه‌ی کره‌ای رسیده حاکی از آن است که هردو ششم تیر ماه در فروشگاه LG در کشورهایی که سفارش داده‌اند عرضه می‌شود.

  ال‌جی جی6 پرو در کره‌ی جنوبی قیمتی حدود 715 دلار خواهد داشت. این در حالی است که بر اساس گزارشات  جی6 پلاس 890 دلار قیمت خورده است.

  جزئیات زیادی در مورد ویژگی‌ها و مشخصات این دو گوشی در دست نیست. اما به نظر می‌رسد LG رنگ جدیدی برای گوشی‌های جدید در نظر گرفته که Astro Black نامیده می‌شود. LG روش غیرمعمولی را برای استفاده از رنگ‌ها به‌کار برده است و کاربران تنها بر اساس زاویه تابش نور می‌توانند تفاوت تناژ مشکی را ببینند.

  ال‌جی G6 پلاس حافظه‌ی 128 گیگا بایتی و شارژر وایرلس دارد. چیزی که تنها برای کاربران G6 در آمریکا فراهم شده بود. از طرف دیگر، ال‌جی G6 پرو حافظه داخلی 32 گیگابایتی یعنی نصف G6 خواهد داشت.

  ال‌جی هنوز زمان عرضه در کره و کشورها دیگر را اعلام نکرده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر