بازگشت آتاری به بازار پس از ۲۰ سال

عصر کالا- شرکت آتاری قصد دارد یک کنسول بازی جدید به بازار عرضه کند. این در حالی است که آخرین مرتبه این شرکت ۲۰ سال قبل کنسولی ساخت و همچنین در سال ۲۰۱۳ میلادی اعلام ورشکستگی کرد.

بازگشت آتاری به بازار پس از ۲۰ سال
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ماشابل، شرکت آتاری اعلام کرده یک کنسول بازی جدید خانگی را به بازار عرضه خواهد کرد. این در حالی است که دقیقا 20 سال از عرضه آخرین کنسول بازی این شرکت به بازار می گذرد. فرد چزنایس، مدیر ارشد اجرایی این شرکت اعلام کرده آتاری نقشه های زیادی برای محصولات جدید خود دارد. او در این باره گفت: ما دوباره وارد بازار سخت افزار شده ایم!

  از سوی دیگر هفته گذشته شرکت آتاری وب سایتی را به نام Atari Box افتتاح کرد. این سایت حاوی ویدئویی از یک دستگاه با پانل چوبی بود که به نظر می رسد همان آتاری باکس باشد.

  البته در حال حاضر اطلاعات کمی درباره محصول  جدید در دسترس است. چزنایس فقط اعلام کرده آتاری باکس از فناوری پی سی استفاده می کند. همچنین طراحی این دستگاه هنوز هم ادامه دارد. اما درباره نوع بازی آتاری باکس جدید هیچ اطلاعاتی ارائه نشده است.

  شرکت آتاری در سال 2013 اعلام ورشکستگی کرد. به گفته چزنایس از آن زمان تاکنون این شرکت با تکیه روی بازی های موبایل به سود آوری رسید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر