شیوآمی گوشی با نمایشگر کاملا فراگیر عرضه می کند

عصر کالا- شرکت شیوآمی برای اولین بار گوشی هوشمندی با نمایشگر ۱۰۰ درصد فراگیر عرضه می کند که کل صفحه تلفن همراه را می پوشاند. این گوشی می میکس ۲ اس نام دارد.

شیوآمی گوشی با نمایشگر کاملا فراگیر عرضه می کند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از مهر، از جمله دیگر ویژگی های منحصر به فرد این گوشی می توان به وجود دوربین سلفی کوچک در گوشه سمت راست بالای آن اشاره کرد که باعث می شود نمایشگر فقط در این بخش جلوی تلفن همراه را نپوشاند.

  هنوز مشخص نیست شیوآمی چه زمانی این گوشی را در معرض دید عموم قرار خواهد داد. در حالی که گفته می شد Mi Mix 2S در کنگره جهانی موبایل در بارسلون اسپانیا در دسترس خواهد بود، برخی منابع می گویند گوشی یادشده زودتر از این تاریخ برای علاقمندان عرضه می شود.

  حسگر اثر انگشت و قاب سرامیکی در پشت گوشی از جمله دیگر ویژگی های Mi Mix 2S خواهد بود. اما از مشخصات فنی آن اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.

  شیوآمی علاوه بر این گوشی گوشی Mi 7 را هم در کنگره جهانی موبایل عرضه خواهد کرد. مهم ترین قابلیت گوشی یادشده امکان شارژ بی سیم آن خواهد بود. همچنین ممکن است حسگر اثر انگشت این گوشی در زیر نمایشگر قرارداشته باشد. قابلیت تشخیص هویت از طریق نگاه کردن به نمایشگر هم در گوشی مذکور وجود خواهد داشت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر