نام بهترین گوشی امسال اپل iPhone Xs Max خواهد بود

عصر کالا- پیش‌بینی می‌شود، نام بهترین گوشی امسال اپل که بهترین گوشی این شرکت در تاریخ است، iPhone Xs Max خواهد بود.

نام بهترین گوشی امسال اپل iPhone Xs Max خواهد بود
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۶ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر کالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، همانطور که کمپانی اپل اعلام کرده، 12 سپتامبر تاریخی است که این کمپانی آن را برای معرفی رسمی آیفون‌های جدید خود در نظر گرفته است. آنگونه که از خبرها هم مشخص است، اپل قصد دارد سه آیفون را امسال معرفی کند که شامل iPhone Xs، مدل 5.8 اینچی و یک مدل 6.5 اینچی از همین گوشی است که احتمال دارد هر نامی داشته باشد. این دو گوشی ظاهری شبیه به iPhone X دارند در نتیجه نامگذاری آن‌ها هم شبیه خواهد بود. بسیاری از اخبار پیش‌بینی کرده بودند که نام مدل 6.5 اینچی آیفون که بهترین گوشی اپل در تاریخ این کمپانی است، نام iPhone X Plus خواهد داشت اما شاید این نام برای آن مناسب نباشد.

  بر اساس 9to5Mac، اپل در نظر دارد تا برای بهترین محصول خود، نام iPhone Xs Max را در نظر بگیرد. همانطور که می‌دانید، این کمپانی از گذشته برای تفاوت قائل شدن بین گوشی‌های معمولی و بزرگ خود از نام Plus استفاده کرده است. با این روند تغییر نام از Plus به Max تفاوت را بین این گوشی آیفون با آیفون‌های نسل قبل خود نشان خواهد داد.

  گذشته از نامگذاری آیفون جدید اپل، iPhone Xs Max قرار است به عنوان بهترین گوشی اپل برگزیده شود چرا که از نظر سخت‌افزاری از هر گوشی دیگری در این کمپانی بهتر است. آیفون‌هایی که با نام Plus ساخته شده بودند، نسبت به مدل‌های معمولی خود برتری‌هایی از جمله دوربین دوگانه یا باتری‌هایی با ظرفیت بیشتر داشته‌اند. همین اتفاق هم مطمئنا برای مدل 6.5 اینچی آیفون خواهد افتاد هرچند میزان کمی تغییر در آن‌ها دیده شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر