آپدیت جدید گلکسی ای ۸ پلاس، مخصوص حفره امنیتی Meltdown and Spectre است +تصویر

عصر کالا- به‌روزرسانی جدید Galaxy A۸ Plus ظاهرا برای رفع باگ امنیتی Meltdown and Spectre شده است.

آپدیت جدید گلکسی ای ۸ پلاس، مخصوص حفره امنیتی Meltdown and Spectre است +تصویر
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، نسخه 2018 گوشی هوشمند Galaxy A8 Plus از گوشی‌های خوب میان‌رده سامسونگ محسوب می‌شود که در تاریخ 6 ژانویه 2018 ( 16 دیماه ) عرضه شد. حال پس از گذشت کمتر از یک ماه سامسونگ اقدام به انتشار آپدیتی جدید در جهت بروزرسانی نرم افزاری Galaxy A8 Plus کرده است.

  گفتنی است؛ این آپدیت که با کد A730FXXU1ARAC منتشر شده حدود 115 مگابایت حجم دارد و بر اساس توضیحات آن، به رفع باگ‌های امنیتی می‌پردازد.

  با درنظر گرفتن این موضوع که در ماه ژانویه نیز آپدیتی در جهت رفع باگ امنیتی این گوشی عرضه شد، تحلیلگران معتقدند که این آپدیت به طور ویژه مربوط به رفع حفره امنیتی Meltdown and Spectre است که دسترسی هکرها به اطلاعات کاربران را مقدور می‌کرد.

  گفتنی است؛ سامسونگ برای گوشی نوت 8 نیز یک ماه پس از عرضه آن، آپدیتی زود هنگام منتشر کرد و پس از مدتی مشخص شد که این آپدیت در جهت رفع حفره Meltdown and Spectre بوده است.

  با توجه به این موضوع ارتقاء گوشی Galaxy A8 Plus به آپدیت جدید برای همه کاربران لازم است و بهتر است هرچه سریعتر این آپدیت را بر روی سیستم خود نصب نمایند.

  در ادامه تصویری از اطلاعات آپدیت جدید Galaxy A8 Plus مشاهده می‌کنید :

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر