مدیران خودرو

افزوده شدن هوش مصنوعی و قابلیت خودآموزی به گوشی های جدید گالکسی

عصر کالا- شرکت سامسونگ از افزوده شدن برنامه هوش مصنوعی ابداعی خود به گوشی های گالکسی اس ۸ خبر داده است.

افزوده شدن هوش مصنوعی و قابلیت خودآموزی به گوشی های جدید گالکسی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرکالا» به نقل از  خبرگزاری مهر، اگر چه گوشی گالکسی اس 8 یک ماه قبل عرضه شده بود، اما خدمات Bixby هنوز در مرحله راه اندازی اولیه است و لذا رونمایی از آن با یک ماه تاخیر صورت گرفت.

  Bixby قادر به درک عادات کاربران گوشی گالکسی اس 8 در زمان سخن گفتن است و علاوه بر این می تواند اطلاعات دیگری را در مورد عادات کاربری افراد جمع آوری کند تا در زمان لازم بر همین اساس به خواسته های افراد پاسخ دهد. Bixby می تواند به عنوان یک دستیار صوتی و بر اساس شناختی که به تدریج از مالک گوشی پیدا می کند بهترین پیشنهادات را برای حل مشکلات یا برطرف کردن خواسته های اشخاص ارائه کند.

  سامسونگ امیدوار است با اضافه شدن Bixby به گوشی گالکسی اس 8 میزان فروش آن افزایش یابد. در یک ماهی که از عرضه این گوشی گذشته برخی کاربران به علت مشکلات موجود بر سر راه اتصال به شبکه های وای – فای و همین طور نمایش برخی نقطه های قرمز در نمایشگر این گوشی از عملکرد آن اظهار نارضایتی کرده بودند.

  با تشدید اعتراض کاربران سامسونگ اقداماتی را برای حل مشکل نمایشگرهای گالکسی اس 8 به عمل آورده است، اما برخی کاربران می گویند مشکلات آنها هنوز برطرف نشده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو