اولین تصاویر واقعی پرچمدار جدید سامسونگ فاش شد

عصر کالا- به تازگی تصاویری جدید از دو گوشی گلکسی S۲۰ اولترا و S۲۰ پلاس در فضای مجازی منتشر شده است.

اولین تصاویر واقعی پرچمدار جدید سامسونگ فاش شد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرکالا» به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، سامسونگ هفته آینده طی یک رویداد، خط تولید گلکسی S20 را به همه طرفدارانی که تاکنون منتظر آن بودند معرفی خواهد کرد. اما پیش از آن ما اکنون به تصاویر جدید بسیار خوبی از این دستگاه دسترسی داریم. اولین تصاویر زنده گلکسی S20 اولترا و S20 پلاس در فضای مجازی فاش شده و نکته بسیار خوب در این باره این است که عکس‌های مذکور به بسیاری از شایعه‌های از پیش منتشر شده شباهت دارند.
  مشخصات به دست آمده از گوشی‌های جدید سامسونگ

  گوشی سامسونگ گلکسی S20 اولترا دارای یک ماژول دوربین مستطیلی در پشت خود است. این دوربین تقریبا به اندازه نصب پهنای این دستگاه عریض است و در خود یک لنز پریسکوپی که به وسیله سه دوربین دیگر، یک میکروفون و یک فلش LED همراهی می‌شود جای داده است. البته یک سنسور دیگر نیز زیر لایه محافظ این ماژول قرار داده است.

  دوربین جذابی که در گوشی‌های جدید وجود دارد

  اگر ما تاکنون به این شایعات اعتماد داشته‌ایم این دوربین باید یک شوتر اصلی 108 مگاپیکسلی باشد که درون خود یک سنسور ISOCELL Bright HMX جای داده است. علاوه بر این یک لنز تله‌فوتو پریسکوپی 48 مگاپیکسلی نیز که زوم 10 برابری اپتیکال و 100 برابر هیبریدی ارائه می‌دهد در آن قرار دارد. یک لنز اولترا واید و یک دوربین 64 مگاپیکسلی 64 مگاپیکسلی در دوربین این گوشی طراحی شده‌اند که مانند پلی فاصله بین ماژول معمولی و تله‌فوتو را پر می‌کنند.

  تصویر دومی فاش شده از سامسونگ

  یک منبع جداگانه به ما یک تصویر فاش شده دیگر ارائه کرد که شامل دو گوشی گلکسی S20 اولترا و S20 پلاس می‌شود. گوشی دوم دارای سنسور ToF در نسل پلاس خود است. دوربین‌های دیگر این دستگاه احتمالا یک لنز معمولی 12 مگاپیکسلی، یک لنز تله‌فوتوی 64 مگاپیکسلی و یک لنز اولتراواید-انگل 12 مگاپیسکلی هستند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر