کدام شرکت تامین‌کننده نمایشگرهای اولد اپل می‌شود؟

عصر کالا- اپل می‌خواهد تا سال ۲۰۲۱ میلادی در راستای یافتن جایگزین برای سامسونگ، با دومین شرکت تولیدکننده نمایشگرهای اولد در جهان وارد همکاری و مذاکره شود.

کدام شرکت تامین‌کننده نمایشگرهای اولد اپل می‌شود؟
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، اپل که از سال گذشته تاکنون برای تولید و عرضه گوشی های جدید آیفون نیازمند فناوری صفحه نمایش اولد است، مجبور بوده تا برای تامین قطعات و نمایشگرهای موردنیاز خود به شرکت‌های کره ای همچون سامسونگ و ال‌جی که رقیبان سرسخت آن نیز به شمار می روند، روی بیاورد که این امر به عقیده بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران، تاکنون ضرر و زیان های متعددی را برای اپل ایجاد کرده است.

  اما حالا اخبار و گزارش های منتشر شده در وب سایت gsmarena نشان می‌دهد که اپل تصمیم گرفته است تا سال 2021 میلادی به منظور تولید و تامین نمایشگرهای اولد (OLED) با شرکت BOE وارد همکاری و مذاکره شود.
  این شایعات که نخستین بار توسط منابع و رسانه های خبری منتشر شدند، گویای سفارش اپل به تعداد 45 میلیون پنل نمایشگر اولد از شرکت BOE است که قرار است در گوشی‌های آیفون مدل 2021 میلادی به‌کار گرفته شوند.

  به عقیده کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری، این نخستین اقدام موثر و گام بزرگ اپل در راستای جایگزینی سامسونگ، به عنوان نخستین و بزرگترین تامین‌کننده پنل‌های اولد،  به شمار می‌رود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر