تمام شایعات منتشر شده درباره iPhone ۸

عصر کالا- شایعاتی که در مورد مشخصات گوشی «آیفون ۸» (iPhone ۸) به گوش رسیده متفاوت است؛ مانند صفحه نمایش خمیده AMOLED که تماما گوشه‌های این گوشی را فرا می‌گیرد.

تمام شایعات منتشر شده درباره iPhone ۸
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۲ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایلنا با نزدیک شدن به ماه سپتامبر و زمان رونمایی گوشی های جدید اپل  گمانه زنی ها در مورد اپل 8 و مشخصات آن بیشتر شده هرچند برخی از کارشناسان معتقدند که اپل ابتدا 7S و 7C را عرضه خواهد کرد.

  شایعاتی که در مورد مشخصات گوشی «آیفون 8» (iPhone 8) به گوش رسیده متفاوت است؛ مانند صفحه نمایش خمیده AMOLED که تماما گوشه‌های این گوشی را فرا می‌گیرد.

  بنا بر اطلاعات منتشر شده صفحه نمایش تمام فضای روی گوشی را در بر گرفته و هیچ دکمه‌ی فیزکی برای این دکمه در نظر گرفته نشده است. این تلفن همراه هوشمند از یک دوربین ویژه سه‌بعدی در جلو گوشی برای باز کردن قفل صفحه گوشی استفاده می‌کند.

  پیش بینی شده که اندازه‌ این نمایشگر OLED خمیده 5.8 اینچ خواهد بود. هرچند قسمتی از آن برای دکمه‌ی خانه HOME اختصاص داده شده؛ بنابراین قسمت فعال نمایشگر حدودا  5٫1 تا 5٫15 اینچ خواهد بود.

  پیش از این، گزارشی منتشر شد که رونمایی و عرضه‌ی گوشی آیفون 8 با تاخیر همراه خواهد بود. بر اساس اخبار سایت ژاپنی Mac Otakara، شرکت اپل هنوز روی طراحی و آزمودن قسمت‌های مختلف آن کار می‌کند. ازآنجایی‌که آیفون 8 در شهریور سال آینده رونمایی می‌شود، زودتر از مهرماه به بازار نخواهد آمد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر