آیفون"ادیشن"، در راه بازار

عصر کالا- آیفونی که امسال در سالگرد ۱۰ سالگی اپل عرضه می‌شود، احتمالا «آیفون ادیشن» نام بگیرد.

آیفون"ادیشن"، در راه بازار
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری « عصر کالا» به نقل از بیزینس‌اینسایدر، سال 2017 دهمین سالگرد عرضه اولین آیفون است و اپل برنامه‌ای برای تغییرهای بزرگ در نظر دارد.
  به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، شایعاتی وجود دارد مبنی بر اضافه شدن ویژگی‌هایی که می‌تواند به آیفون راه بیاید از جمله شارژ بی‌سیم، دوربین دوگانه و صفحه لبه‌دار OLED، برای آیفونی که ممکن است آیفون ادیشن (iPhone Edition) نامیده شود.
  اپل پیش از این هم از نام ادیشن بهره برده بود، برای اپل واچ ادیشن، مدلی لاکچری از ساعت هوشمند خود که بیش از 10 هزار دلار قسمت داشت و دارای قیرات‌های طلا بود.
  آیفون ادیشن که دستگاهی خاص برای سالگرد آیفون است نیز احتمالا بیش از یک آیفون معمولی و تا 1000 دلار قیمت خواهد داشت، بنابراین ویژگی‌های مشابه با ساعت ادیشن اپل، نام مشابه با آن را توجیه می‌کند.
  اگرچه انتظار می‌رود که آیفون 7s، 7s Plus و ادیشن در سپتامبر 2017 عرضه شوند، زمانی مشابه عرضه آیفون در سال‌های گذشته، با وجود این نسخه ادیشن در این زمان وارد بازار نخواهد شد. دلیل آن هم آزمون‌هایی است که روی این گوشی انجام می‌شود.
  این اتفاق مشابه شرایطی است که برای ایرپاد (هدفون‌های بی‌سیم اپل) وجود داشت که در سپتامبر 2016 عرضه شدند اما تا دسامبر به مرحله فروش نرسیدند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر