لاجیتک کیبورد مخصوص آیپد را معرفی کرد

عصر کالا- آیپد جدید اپل ساعاتی پیش رونمایی شد و اگرچه این تبلت ۹.۷ اینچی کم و بیش مدل بروزرسانی شده آیپد ایر ۲ اپل است، اما به هر حال در برخی زمینه ها شاهد بهبود عملکرد آن هستیم. حال اگر قصد دارید برای این تبلت جدید، لوازم جانبی خریداری کنید، بد نیست که بدانید لاجیتک کیبورد جدیدی را برای تبلت های اپل معرفی کرده است.

لاجیتک کیبورد مخصوص آیپد را معرفی کرد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۲ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر کلا» به نقل از تک شات، همانطور که از تصویر این محصول نیز پیدا است، قاب محافظ این کیبورد برای نگهداری هرچه بهتر از آیپد در صورت وارد آمدن ضربه به آن طراحی شده است. به گفته لاجیتک، این قاب می تواند از آیپد شما در صورت افتادن روی زمین مراقبت کند، و از آنجایی که این محصول برای دانش آموزان طراحی شده، می توان انتظار مقاومت بالایی از آن داشت.

  یکی از مدیران ارشد لاجیتک در این باره گفته "ما به طور نزدیک با اپل همکاری کردیم تا کیبورد Rugged Combo را برای آیپد طراحی کنیم. این کیبورد؛ علاوه بر اینکه صفحه کلید مناسبی را در اختیارتان قرار می دهد، از دستگاه تان نیز محافظت می کند و عملکردش به اثبات رسیده است. آیپد به این ترتیب به ابزاری ایده آل برای کلاس های درس تبدیل می شود.

  لاجیتک گفته عملکرد این کیبورد شبیه به لپ تاپ است و فروش قاب محافظ و کیبورد توسط فروشگاه اپل به طور جداگانه انجام می شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر