مدیران خودرو

گوشی نوستالژیک نوکیا در راه برگشت

عصر کالا- نوکیا ۳۳۱۰، گوشی همراه محبوب و فناناپذیر، دوباره متولد می‌شود.

گوشی نوستالژیک نوکیا در راه برگشت
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرکالا» به نقل از ایسنا، شایعه شده است که یک تولیدکننده فنلاندی پرفروش‌ترین تلفن همراه جهان را دوباره تولید و عرضه خواهد کرد.

  بر اساس این گزارش، هفده سال پس از آنکه این گوشی برای اولین بار عرضه شد، گزارش شده که نوکیا 3310 در راه بازگشت است. یک تولیدکننده فنلاندی به نام HMD Oy Global با در دست داشتن حق انتشار انحصاری بازار برای برند، ظاهرا برنامه دارد یک مدل بهسازی‌شده از این گوشی کلاسیک را در پایان ماه فوریه عرضه کند.

  نسخه اصلی نوکیا 3310 در سال 2005 بازنشسته شد و در آن زمان با توجه به ادعای نوکیا، 126 میلیون نسخه از این گوشی فروخته شده بود که آن را پرفروش‌ترین تلفن همراه در جهان کرد.

  بر اساس گزارش‌ها، این تلفن در ابتدا تنها برای مصرف‌کنندگان اروپایی و آمریکای شمالی در دسترس بوده و هزینه‌ای معادل 59 یورو خواهد داشت که به طور قابل توجهی کمتر از قیمت اصلی آن در سال 2000 و برابر 129 پوند است.

  در حال حاضر اطلاعات بیشتری وجود ندارد مبنی بر اینکه نسخه جدید چه اندازه مشابه نسخه اصلی است، نسخه‌ای که با طول عمر باتری فوق‌العاده، فناناپذیری و بازی اعتیادآور مارپیچش عرضه شده بود.

  با انتشار این خبرها مبنی بر عرضه دو مرتبه نوکیا 3310، نظرات متفاوتی مطرح شده، برخی از بازتولید این گوشی نوستالژیک ذوق‌زده‌اند و از طرفی برخی نیز معتقدند بهتر است آنچه مربوط به گذشته است را به حال خود گذاشت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو