لوازم خانگی قاچاق در واحد‌های مجوز دار فروخته نمی‌شود

عصر کالا- رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران گفت: ۹۹ درصد از واحد‌های صنفی مجوز دار، خود را بد نام نمی‌کنند و سراغ کالای قاچاق نمی‌روند.

لوازم خانگی قاچاق در واحد‌های مجوز دار فروخته نمی‌شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران، اکبر پازوکی رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران در خصوص فروش کالای قاچاق در بازار اظهار کرد: در حال حاضر لوازم خانگی خارجی در بازار‌های داخلی فروخته می‌شود و منکر این قضیه نیستیم.

  وی افزود: اما تمامی این محصولات به صورت قاچاق وارد کشور شده اند و هیچ گارانتی معتبری برای آن‌ها وجود ندارد مگر اینکه پیش از اعمال ممنوعیت واردات به گمرکات کشور رسیده باشند.

  رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران بیان کرد: همچنین لازم به ذکر است که این محصولات قاچاق قطعا به دست همین قاچاقچیان فروخته می‌شود و به واحد‌های صنفی نمی‌رسند.

  پازوکی ادامه داد: تعدادی از این کالا‌های قاچاق نیز در فضای مجازی فروخته می‌شوند، فضایی که این مجوزی برای فروش کالا ندارد و مردم به هیچ عنوان نباید سراغ این فضا برای خرید کالا بروند.

  وی تصریح کرد: این اطمینان به مردم داده می‌شود که بیش از 99 درصد از واحد‌های صنفی که مجوز رسمی فروش از اتحادیه دارند، به هیچ عنوان سرغ کالای قاچاق نمی‌روند چراکه در صورت بروز مشکل، پای آن‌ها گیر است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر