Huawei Watch ۲ به‌روزرسانی اندروید Oreo را دریافت می‌کند

عصر کالا- Huawei Watch ۲ به همراه ۵ ساعت هوشمند دیگر به‌روزرسانی اندروید Oreo را دریافت می کند.

Huawei Watch ۲ به‌روزرسانی اندروید Oreo را دریافت می‌کند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، 6 ساعت هوشمند جدید اندروید Oreo را دریافت می‌کنند. لیست ساعت های هوشمندی که قرار است به‌روزرسانی جدید اندروید Oreo ا دریافت کنند، بسیار طولانی است. برخی از دستگاه های پوشیدنی در آن فهرست به روز رسانی را دریافت کرده اند و بقیه نیز به زودی آن را دریافت خواهند کرد.

  امروز گوگل تایید کرده است که شش ساعت هوشمند به روز رسانی جدید را دریافت می کنند که نام Huawei Watch 2 نیز در بین آنها دیده می شود. لیست ساعت ها را در زیر ببینید:

  Huawei Watch 2، Casio WSD-F20، Casio WSD-F10، Polar M600، ZTE Quartz و Mobvoi Ticwatch S & E

  تمام این ساعت های هوشمند بخشی از لیست اولیه دستگاه های پوشیدنی بود که اندروید Oreo را دریافت می کند اما در در موج اول به روز رسانی را دریافت نکردند. زمانی که آپدیت معرفی شد تنها 5 ساعت هوشمند به Android Wear Oreo به‌روزرسانی شدند :

  Fossil Q Venture، LG Watch Sport، Louis Vuitton Tambour، Michael Kors Sofie و Montblanc Summit این پنج ساعت بودند.

  در عین حال بسیاری از ساعت های دیگر مانند LG Watch Style، TAG Heuer Connected Modular 45 و Fossil Q Founder 2.0 و... به روز  رسانی را دریافت کردند.

  اگر شما یکی از شش ساعت هوشمند که اکنون Oreo  را دریافت کرده اند دارید، می توانید به‌روزرسانی آن را بررسی کنید و اقدام به نصب آن کنید. این بخشی از ساعت هایی است که به‌روزرسانی را دریافت می کنند و مدتی طول می کشد تا تمام ساعت ها به‌روزرسانی را دریافت کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو