گلکسی اس۱۰ بیشتر می‌فروشد!

عصر کالا- مینگ چی کو، یکی از تحلیلگران فعال در حوزه بازارهای جهانی موبایل و فناوری به تازگی پیش بینی‌های خود را در مورد میزان فروش گوشی پرچمدار و جدید گلکسی اس ۱۰ سامسونگ تغییر و افزایش داده است.

گلکسی اس۱۰ بیشتر می‌فروشد!
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر کالا» به نقل از ایسنا، تحلیلگران و کارشناسان متعددی در سال‌های گذشته همواره به تخمین و پیش بینی در مورد میزان فروش و موفقیت محصولات مختلف در حوزه فناوری بخصوص گوشی‌های هوشمندی که اخیراً معرفی و عرضه می‌شوند، پرداخته‌اند که در بسیاری از موارد برآوردهای آنها منطبق با واقعیت درآمده و برخی دیگر از موارد نیز تفاوت‌های فاحشی با عملکرد و میزان فروش محصول مذکور در بازارهای جهانی داشته است.

  حالا به تازگی مینگ چی کو، که یکی از مشهورترین تحلیلگران در حوزه فناوری به شمار می‌رود، برآوردهای قبلی خود از میزان فروش گوشی جدید و پرچمدار گلکسی اس 10 سامسونگ تغییر داده است.

  به عبارتی دیگر، وی که پیش‌تر تخمین زده بود این محصول جدید با قابلیت‌های منحصربفردش فروشی معادل 30 الی 35 میلیون دستگاه را به نام خود ثبت خواهد کرد، حالا با انتشار گزارشی جدید، نظر خود را تغییر داده و پیش بینی از میزان فروش گلکسی اس 10 را به 40 الی 45 میلیون دستگاه در سال 2019 میلادی افزایش داده است.

  وی پیش‌تر گفته بود که آیفون‌های مدل 2019 اپل مجهز به قابلیت‌های جدیدی همچون دوربین سه‌گانه خواهد بود این در حالیست که همین قابلیت هم اکنون نیز در گلکسی اس 10 با قیمت پایین‌تری وجود دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر