ال جی الکترونیک با به خط کردن نمایندگی های انحصاری خود آنلاین می شود

عصر کالا- ال جی الکترونیک به عنوان بزر گترین سازنده ی کالای های سفید در جهان، قصد دارد تا اولین شبکه پخش آنلاین شامل تلویزیون، یخجال فریزر و لباسشویی خود را به صورت انحصاری راه اندازی کند.

ال جی الکترونیک با به خط کردن نمایندگی های انحصاری خود آنلاین می شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ال کا ایران، این کمپانی جهت حضور قدرتمندتر در بازارهای دیجیتال و فروش بیشتر گوشی های هوشمند به دنبال همکاری با آمازون (Amazon)، فلیپ کارت (Flipkart) و پی تی ام (Paytm) است.

  مدیرعامل نمایندگی ال جی الکترونیک در هند اذعان داشت: از برنامه کمپانی ال جی در سال جاری، می توان به یکپارچه کردن 680 نمایندگی انحصاری مستقل ال جی در یک بازار تجاری اشاره کرد که از طریق آن، محصولات به صورت آنلاین سفارش داده شده و کالای خریده شده از طریق نزدیک ترین  فروشگاه در اختیار مشتری قرار می گیرد تا به موجب  آن هم محصولات سریع تر ارسال شده و هم از صدمات حمل و نقل جلو گیری شود.

  وی هم چنین افزود، نمایندگی های انحصاری ال جی نقش به سزایی در فروش آنلاین تا اواخر سال در هند خواهند داشت.

  کیم کی وان در ادامه اعلام کرد: «مشکلات زیادی در زمینه ارسال و خدمات سفارش های آنلاین در بازارهای تجاری وجود دارد. تقریبا 30 درصد از محصولات به علت لغو سفارش مشتری و یا آسیب دیدن در هنگام حمل و نقل مرجوع می شود. ما تجربه طولانی در فروش و عرضه محصولات داریم و از تجربیات خود برای توسعه سرویس پخش آنلاین خود استفاده خواهیم کرد.نمایندگی ما نقش مهمی در راستای این پروژه دارد و برای راحتی و رفاه مشتری این طرح را پیشنهاد می کند.»

  ال جی یکی از آخرین برندهای الکترونیکی است که وارد فروش آنلاین می شود و در همین راستا تیم مستقلی را تشکیل داده است. این کمپانی کره ای درحال مطالعه بر روی کالاهای تولیدی خود است. در حالی که 30 درصد از فروش آنلاین به فروش گوشی های هوشمند و 8 درصد به تلویزیون تعلق می گیرد، سهم لوازم خانگی تنها کم تر از 4 الی 5 درصد است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر