این دستگاه باکتری های دستگیره پله برقی را از بین می برد

عصر کالا- شرکتی کره ای دستگاهی ساخته که با استفاده از نور مافوق بنفش ۹۹.۹۹ درصد دی ان ای باکتری های موجود در هندریل پله برقی را ازبین می برد.

این دستگاه باکتری های دستگیره پله برقی را از بین می برد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از نیواطلس، هندریل های پله برقی به افراد کمک می کنند هنگام بالا و پایین رفتن از پله برقی توازن خود را حفظ کنند. اما آنها اصولا باکتری و جرم زیادی را به خود جلب می کنند. در همین راستا شرکت ال جی یک محصول استرلیزه کننده مخصوص هندریل ساخته که با استفاده از نور مافوق بنفش باکتری ها را از بین می برد.

  دستگاه استرلیزه کننده دارای یک چراغ ال ای دی مافوق بنفش است که در ابتدای هند ریل نصب می شود. این چراغ اشعه ای از نور مافوق بنفش با طور موج 278 نانومتر از خود ساطع می کند. به گفته شرکت سازنده نوری با این قدرت، علاوه بر استرلیزه کردن هندریل، دی ان ای 99.99 درصد جرم های موجود روی آن را از بین می برد. این دستگاه بی سیم حتی نیازی به برق ندارد زیرا انرژی مورد نیاز خود را حرکت کردن هندریل تامین می کند.

  همچنین از آنجا که دستگاه هیچ گونه ماده شیمیایی یا فلزات سنگین در بر ندارد، برای انسان بی خطر است.

  هنوز هزینه این دستگاه مشخص نیست اما شرکت سازنده اعلام کرده گواهیننامه CE از اتحادیه  اروپا و KC از کره جنوبی را دریافت کرده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر