نسل جدید دوربین های ADAS ال جی بر روی خودروهای پیشرفته آلمانی قرار می‌گیرد

عصر کالا- قرار است نسل جدید دوربین های ADAS ال جی (سیستم دستیار راننده پیشرفته) در خودروهای پیشرفته یک شرکت معروف آلمانی قرار بگیرد و هوش مصنوعی خودرو را بهبود ببخشد.

نسل جدید دوربین های ADAS ال جی بر روی خودروهای پیشرفته آلمانی قرار می‌گیرد
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۹ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۱:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری «عصرکالا» به نقل از گجت نیوز ؛ شرکت LG برای تامین دوربین های ADAS (سیستم دستیار راننده پیشرفته) و برنامه‌های مرتبط با آن برای نسل بعدی اتومبیل های هوشمند، توسط یک خودروساز پیشرفته آلمانی انتخاب شد.

  دوربین های ADAS طراحی شده توسط ال جی قادر هستند اطلاعات ترافیکی را جمع کرده و به راننده کمک کنند بهتر تصمیم گرفته و امنیت بیشتری داشته باشد. این سیستم می‌تواند محیط اطراف را حتی در شلوغ‌ترین تقاطع‌ها شناسایی کرده و واکنش مناسب به آن نشان دهد. دوربین های ADAS ال جی به عنوان یکی از قسمت‌های کلیدی سیستم هوشمند خودرو، می‌تواند اشیا را از فاصله دور تشخیص داده و اگر احتمال برخورد وجود داشت به صورت خودکار سیستم ترمز را فعال ‌کند. این دوربین با دارا بودن سیستم «دستیار نگه‌دارنده در مسیر» کمک می‌کند خودرو از مسیر خارج نشده و به مسیر خود ادامه دهد. همچنین قابلیت تشخیص علائم جاده و نور بالای خودرو از ویژگی‌های پیشرفته دیگر دوربین ال جی است.

  دوربین ADAS ال جی از سال‌ها نوآوری و دانش فنی پیشرفته این شرکت کره‌ای در بخش موبایل، تشخیص تصویر و اتصالات بهره می‌برد. ال جی در ابتدای امسال اعلام کرد که هوش مصنوعی و فناوری یادگیری عمیق، اولویت استراتژی این شرکت برای سال های پیش رو است.

  آقای Lee Woo-jong، مدیر شرکت قطعات خودرو ال جی می‌گوید:

  زمانی که شرکت قطعات خودرو ال جی چهار سال پیش افتتاح شد، این نوع همکاری یکی از چشم‌اندازهای ما بود. همکاری‌هایی از این دست به ما کمک می‌کند هدف واقعی انتقال ده‌ها سال نوآوری و شیوه عملکرد از بخش خانگی به صنعت خودروسازی را بهتر درک کنیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر