کشف احتکار ۱۵۰ میلیاردی لوازم خانگی در شهرستان البرز قزوین

عصر کالا- فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف و شناسایی یک انبار لوازم خانگی احتکار شده به ارزش تقریبی ۱۵۰ میلیارد ریال در شهرستان البرز خبر داد.

کشف احتکار ۱۵۰ میلیاردی لوازم خانگی در شهرستان البرز قزوین
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از شاخص، سردار مهدی محمودی اظهار کرد: با توجه به اقدامات اطلاعاتی مستمر و تلاش شبانه روزی ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان البرز یک انبار احتکار لوازم خانگی را در این شهرستان شناسایی و کشف کردند.

  ️این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس شهرستان البرز با هماهنگی مقام قضائی از انبار دپوی کالای احتکار شده بازدید که در بازرسی به عمل آمده، 9 هزار دستگاه تلویزیون ال ای دی و 3 هزار دستگاه آبسردکن کشف شد.

  سردار محمودی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش تقریبی 150 میلیاردی برای کالای احتکار شده برآورد کردند، خاطر نشان کرد: محل دپوی کالا به دستور مقام قضائی پلمپ و فرد متخلف پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

  فرمانده انتظامی استان در پایان مبارزه با کالای قاچاق و احتکار شده را یکی از اولویت های پلیس عنوان و تاکید کرد: از تمام توان خود در راستای حمایت از تولیدات داخلی به منظور مقابله با قاچاقچیان کالا و ارز استفاده می کنیم.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو