مجتمع تجاری فاریابی و جشنواره های استثنایی لوازم خانگی اسنوا و دوو

عصر کالا- مجتمع تجاری فاریابی در شهرستان جیرفت به خوشنامی و عرضه کالاهای بادوام همراه با گارانتی معتبر شهرت دارد.

مجتمع تجاری فاریابی و جشنواره های استثنایی لوازم خانگی اسنوا و دوو
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از جیرفت من، این مجتمع تجاری در فضای نمایشگاهی و فروشگاهی بزرگ همراه با کادری مجرب در زمینه فروش طیف وسیعی از لوازم خانگی اشتغال دارد.

  ویژگی منحصر به فرد این فروشگاه تنوع محصول با برندهای معتبر همراه با گارانتی می باشد.

  مجتمع تجاری فاریابی جهت حمایت از حقوق خریداران کالاهای با اصالت ، نسبت به برگزاری جشنواره های مختلف اقدامات گسترده ای انجام داده است.

  هم اکنون در این مجتمع تجاری جشنواره برندهای محبوب اسنوا و دوو در حال برگزاری می باشد.

  جشنواره استثنوایی: (برند اسنوا)

  خرید تخفیف دار:

  خریدارانی که محصولات جشنواره را از 1 مرداد ماه تا پایان شهریورماه، خرید و نصب کنند، از تخفیف‌های ویژه جشنواره بهره‌مند خواهند شد. اعتبار کارت‌های تخفیف تا 30 مهرماه بوده و کلیه خریداران می‌توانند تا این تاریخ از کارت تخفیف خود استفاده کنند.

  قرعه کشی 1 میلیاردی:

  کلیه خریداران محصولات لوازم خانگی و صوتی و تصویری اسنوا، به شرط خرید، نصب و راه اندازی محصول از 1 مرداد تا 20 آذرماه سال جاری در قرعه کشی یک میلیارد تومانی اسنوا، به طور خودکار شرکت داده خواهند شد.

  نکات مهم:

  حضور در قرعه کشی منوط به نصب محصول خریداری شده توسط عوامل مجاز خدمات پس از فروش انتخاب سرویس حامی است.
  هر محصول به ازای هر روز از تاریخ نصب تا بیست آذرماه برای خریدار، یک امتیاز در قرعه کشی به همراه خواهد داشت.
  هر خریدار حداکثر تا 48 ساعت پس از نصب محصول، توسط پیامک از تعداد کدهای قرعه کشی مطلع خواهد شد.
  هر کد قرعه کشی به منزله‌ یک شانس برای برنده شدن هدیه جشنواره است.
  جشنواره تابستانه تخفیف های داغ: (برند دوو)

  در جشنواره تابستانه تخفیف های داغ، خریداران با خرید از جدول محصولات تخفیف دار، علاوه بر شرکت در قرعه کشی 50 میلیونی، کارت تخفیف خرید دریافت می کنند که در خریدهای بعدی می توانند از اعتبار موجود آن استفاده کنند.

  قرعه کشی 50 میلیونی دووالکترونیک:

  کلیه خریداران همه محصولات لوازم خانگی و صوتی تصویری دوو با ضمانت انتخاب سرویس، به شرط نصب محصول خود در بازه زمانی جشنواره (24 تیر – 30 شهریور)، به صورت خودکار در قرعه کشی هر شب 50 میلیون تومان شرکت داده می شوند. بدین شکل که 48 ساعت پس از تاریخ اتمام نصب محصول، به تعداد امتیازات محصول خریداری و نصب شده (جدول امتیازات) از طریق پیامک کد قرعه کشی دریافت خواهند کرد و هر شب از 1 تا 30 شهریور در قرعه کشی 50 میلیونی شرکت داده می شوند.

  توجه: هر کد به منزله یک شانس برای برنده شدن جایزه 50 میلیونی است.

  در پایان لازم به ذکر است که مجتمع تجاری فاریابی با اشتغال‌زایی مستقیم برای 50 نفر ، حمایت از تولیدات با کیفیت داخلی سعی در مبارزه با پدیده شوم قاچاق داشته و با شعار مشتری مداری سعی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد.

  مردم می توانند کالاهای مورد نیاز خود را در زمینه وسایل سرمایشی، الکتریکی، جهزیه، موبایل و غیره را با گارانتی معتبر از مجتمع تجاری فاریابی واقع در جیرفت پایین تر از چهار راه مهمانپذیر، آزادی 12 با تلفن 3-03443264191 خریداری کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر