ورود "انگشتر همراه" به بازار

عصر کالا- انگشتری که انگشتان شما را به یک تلفن همراه بدل می‌کند!

ورود "انگشتر همراه" به بازار
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از میزان، انگشتری که انگشتان شما را به یک تلفن همراه بدل می‌کند!

  ایده جدیدی در کیک استارتر با نام Orii معرفی شده است که کمی راه را برای ارسال لرزشی صدا نزدیکتر کرده و این بار لرزاننده عملیات لرزش را در انگشت فرد انجام می دهد. صدا مسیر کمتری را برای رسیدن به گوش طی کرده و بلند تر از نمونه سال گذشته است!

  سال گذشته با ایده Sgnl شگفت زده شدیم، ایده ای که در ظاهر یک ساعت مچی نمایان شده بود و به صورت ماهرانه ای با لرزاندن استخوان‌های دست و سپس گوش و ایجاد یک “Bone conduction” شنیدن صدا را ممکن می‌کرد! این ایده ارزشمند با توجه به سطح بسیار پایین صدای تولیدی چندان کاربردی به نظر نمی‌رسید، اما ابدا نمی‌توان آن را ندیده و نشنیده گرفت! یک ساعت مچی که می‌توانست جایگزین تلفن همراه و همینطور هدست بلوتوث شود و در مکان‌های آرام امکان مکالمه را برای فرد فراهم کند.

  ایده جدیدی در کیک استارتر با نام Orii معرفی شده است که کمی‌راه را برای ارسال لرزشی صدا نزدیکتر کرده و این بار لرزاننده عملیات لرزش را در انگشت فرد انجام می‌دهد. صدا مسیر کمتری را برای رسیدن به گوش طی کرده و بلند تر از نمونه سال گذشته است!

  فرد انگشتری را که با بلوتوث به تلفن همراه متصل است در انگشت اشاره انداخته و درست همانند پیشرو‌های مد و فشن در وقت تماس تنها انگشت اشاره را روی گوش قرار می‌دهد. لرزش‌ها ایجاد شده در انگشت صدا را برای استخوان‌های گوش قابل فهم کرده و فرد خواهد توانست با روشی جدید با تلفن همراهش مکالمه کند!

  علی رغم امکان تماس صوتی با Orii  می‌توانید از دستیار صوتی به انتخاب خودتان بهره ببرید و همچنین با اپ‌های  iOS و Android خواهید توانست رنگ LED‌های مربوط به اعلان‌ها که در این انگشتر قابل درخشش هستند را ویرایش کنید تا هر رنگ نشان اعلان خاصی برای شما باشد.

  با این حلقه جالب خواهید توانست حدود 1 ساعت مکالمه کنید، در ضمن تا 45 ساعت هم برای شما در حالت آماده به کار دوام خواهد آورد. این انگشتری ضد آب بوده و بعد از ثبت سفارش و قبل از دریافت محصول یک ring-sizing یا بهتر بگوییم اندازه گیر انگشت برایتان ارسال می‌شود تا حلقه دقیقا برای شما ساخته شود!

  قیمت اولیه برای پیش سفارش Orii در کیک استارتر 119 دلار در نظر گرفته شده است و تا فوریه 2018 به دست کاربران خواهد رسید.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر