هواوی دست بندهای ورزشی ساخت

عصر کالا- شرکت هواوی از دو دست بند ورزشی جدید رونمایی کرد که قابلیت اندازه گیری میزان اکسیژن، ضربان قلب و سرعت را دارند.

هواوی دست بندهای ورزشی ساخت
نسخه قابل چاپ
جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸:۰۰

  به گزارش  پایگاه خبری«عصرکالا» به نقل از تسنیم، شرکت هواوی از دو دست بند ورزشی جدید به نام های Band 2 و Band 2 pro که قابلیت اندازه گیری میزان اکسیژن را دارند، رونمایی کرد.

  این دو محصول به عنوان رقیب دست بند های ورزشی Fitbit محسوب می شوند و علاوه بر اندازه گیری ضربان قلب، قدم، فاصله، سرعت و مسیر می تواند حداکثر اکسیژن مصرفی را نیز به کمک سنسور خود مشخص کند که این ویژگی از بارزترین مشخصات این دست بند می باشد. بر اساس اطلاعات بدست آمده این سنسور 95 درصد از نتایج را درست محاسبه کرده است.

  همچنین، مدل پیشرفته ی این دست بند قابلیت های منحصر به فردی دارد از جمله به ویژگی Trusleep مجهز است که میزان کیفیت خواب و طرز نفس کشیدن افراد را بررسی می کند.

  سنسور تشخیص ضربان قلب این دست بند می تواند فعالیت روزانه ی قلب شما را بررسی کند. این سنسور قابلیت این را دارد تا تمام روز کاربر را زیر نظر داشته باشد.

  هر دوی این دست بند ها دارای ویژگی Feature training هستند که به وسیله ی آن می توان کیفیت ورزش کردن را افزایش داد و متوجه زمان نیاز به ریکاوری بدن شد. این دستبند ها ضد آب نیز هستند.

  این دو دست بند همچنین قادر به دریافت و ارسال آلارم ها، اعلان ها و تماس ها و پیام های تلفن کاربر می باشند.

  هنوز تاریخ عرضه و قیمت دست بند های ورزشی هواوی مشخص نشده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر