مدیران خودرو

میزان فروش گوشی گوگل پیکسل به لطف اپلیکیشن Pixel Launcher لو رفت

عصر کالا-برخی کاربران، با احتساب تعداد دانلودهای اپلیکیشن انحصاری Pixel Launcher، میزان فروش گوشی گوگل پیکسل (Google Pixel) را حدس زده اند. این میزان بیش از ۱ میلیون دستگاه بوده است.

میزان فروش گوشی گوگل پیکسل به لطف اپلیکیشن Pixel Launcher لو رفت
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از گجت نیوز ؛ گوگل پیکسل، نخستین برند رسمی تحت لیسانس خود این شرکت است که گوشی های آن حدود 8 ماه پیش عرضه شدند. گوگل خود پس از سالها وارد تولید گوشی های هوشمند شد و به یک باره به دنیای بزرگ تولیدکنندگان پیوست. حال این شرکت که همراه با بهینه سازی های نرم افزاری جذاب، محصولاتی قدرتمند را روانه بازار کرده است، تا کنون موفق شده چه تعداد گوشی گوگل پیکسل را به فروش برساند؟
  برخلاف هر سازنده سخت افزاری موجود بر روی کره زمین، گوگل هیچگاه تعداد فروش گوشی گوگل پیکسل خود را اعلام نکرده است و تصمیم گرفته تا آن‌ها را همراه با سایر درآمدهای شرکت آلفابت (شرکت مادر گوگل) به صورت ادغام شده اعلام کند. با این حال ما روشی را پیدا کرده‌ایم که بر اساس آن می‌توان فروش حدود این دسته از محصولات را به دست آورد. این روش به لطف پلی استور که میزان دانلود اپلیکیشن ها را نمایش می‌دهد، کار می‌کند. ما برای این کار، میزان دانلودهای یک اپلیکیشن انحصاری گوشی گوگل پیکسل را در نظر گرفته‌ایم تا بتوانیم به صورت ابتدایی به میزان فروش این محصولات پی ببریم. البته این محاسبه نمی‌تواند رقم دقیقی را به ما نشان دهد؛ چرا که به طور مثال اگر اپلیکیشنی بیش از 100 هزار بار دانلود شده باشد، رقم نصب شده آن را به صورت «100 هزار الی 500 هزار» به نمایش می‌گذارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو