مدیران خودرو

فیس آیدی آیفون ۱۰ با بروزرسانی iOSاز کار میفتد

عصر کالا- گزارش ها حاکی از آن است که نسخه جدید بروزرسانی شده سیستم عامل iOS نیز مشکل داشته و باعث شده فناوری تشخیص چهره هوشمند آیفون ۱۰ از کار بیفتد.

فیس آیدی آیفون ۱۰ با بروزرسانی iOSاز کار میفتد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایسنا، شرکت اپل پس از آنکه باگ و مشکل موجود در نسخه سیستم عامل iOS 11 را کشف کرد، نسخه جدیدی از این سیستم عامل یعنی نسخه iOS 11.2 را برای کاربران گوشی های آیفون منتشر کرد، اما حالا بر اساس گزارش‌های منتشر شده از سوی کاربران، بنظر می رسد این نسخه جدید بروز رسانی شده نیز خالی از مشکل نیست.

  بسیاری از کاربران در صفحات کاربری توییتر و سایر شبکه های اجتماعی خود نوشته اند که فناوری تشخیص چهره هوشمند یا فیس آیدی گوشی آیفون 10 آنها پس از بروز رسانی سیستم عامل جدید iOS نیز از کار افتاده است و دیگر قادر به احراز هویت و تشخیص چهره کاربران و صاحبان آیفون 10 نیست. آنها در تشریح این موضوع همچنین ذکر کرده‌اند که حتی با کلنجار رفتن های پی در پی و مداوم با گوشی نیز نتوانسته‌اند فیس آیدی گوشی خود را فعالسازی کنند و همواره پیغامی مبنی بر غیر فعال بودن فیس آیدی به کاربران نشان داده می شود.

  لازم به ذکر است که این باگ و مشکل موجود در نسخه جدید و بروزرسانی شده سیستم عامل iOS 11.2 تنها برای کاربران گوشی جدید آیفون 10 یا آیفون ایکس رخ داده است و سایر کاربران با چنین مشکل مشابهی مواجه نشده اند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو