مدیران خودرو

یک برنامه موبایلی مقابله با استرس را به کودکان می آموزد

عصر کالا- آموزش به کودکان در مورد نحوه کنترل احساسات کار ساده ای نیست. اگر چه بچه ها در مدارس نکاتی را در این زمینه می آموزند، اما ممکن است یک برنامه موبایلی اطلاعات بچه ها در این زمینه را بیشتر کند.

یک برنامه موبایلی مقابله با استرس را به کودکان می آموزد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از مهر، برنامه یادشده که Mindful Powers نام دارد، فعلا تنها با سیستم عامل iOS سازگاری دارد. این برنامه به بچه های کم سن وسال کمک می کند تا بتوانند در استرس و نگرانی ها و اضطراب خود غلبه کنند.

  این برنامه در شرایطی که بچه ها با این مشکلات مواجه هستند، مجموعه ای از تمرینات و روش های متنوع را به آنها پیشنهاد می دهد و به آنان توضیح می دهد که احساسات یادشده چه ویژگی هایی دارند، چرا رخ داده اند و چگونه باید با آنها مقابله کرد.

  این برنامه شامل ده جلسه راهنمایی تعاملی به صورت صوتی است و بارگذاری آن به رایگان انجام می شود. استفاده از راهنمایی های سه جلسه این برنامه بدون هزینه صورت می گیرد، اما برای استفاده از راهنمایی های بیشتر کاربر باید 5 دلار بپردازد. مجموع مدت زمان این راهنمایی های صوتی به بیش از یک ساعت می رسد.

  بعد از بارگذاری اولیه این برنامه یک شخصیت کارتونی در قالب یک قطعه جواهر بر روی صفحه نمایش داده می شود و پس از خوشامدگویی وظیفه آموزش کاربر را آغاز می کند. این شخصیت کارتونی از عواطف و احساساتی مانند انسان ها برخوردار است و با هر بار ضربه زدن بر روی آن با دست می توان با این شخصیت تعامل کرد و پیشنهادات آن را اجرا کرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر