بهترین اسپیکر‌های بلوتوث در سال ۲۰۱۸

عصر کالا- فهرست بهترین و محبوب‌ترین اسپیکرهای بلوتوث‌ در سال ۲۰۱۸ معرفی شد.

بهترین اسپیکر‌های بلوتوث در سال ۲۰۱۸
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛  بهترین اسپیکرهای بلوتوث‌ در سال 2018 معرفی شدند. این ارزیابی بر اساس میزان ظرفیت باتری، کیفیت، بلندی صدا، قیمت و طراحی آن صورت گرفته است که در ادامه به آنها پرداخته می‌شود .

  JBL Charge 3

  JBL Charge 3  با ترکیبی از باتری وعملکرد 20 ساعته  دارای صدایی با کیفیت بسیار عالی است. این اسپیکر ضد آب و ضد ضربه است و می‌توان آن را به صورت معلق در آب قرار داد. همچنین قابلیت این را  دارد که با اسپیکر هم نوع خودش متصل شده و صدایی استریو با عمق بالا تولید کند . این اسپیکر در ایران قیمتی حدود 800 الی 1ملیون تومان و قیمت جهانی آن حدود 150 دلار است.

  UE Boom 2

  UE Boom 2 یکی دیگر از گزینه های عالی است. این اسپیکر نیز ضد آب و ضد ضربه و دارای عمر باتری 15 ساعت و قیمت جهانی آن نیز نزدیک به JBL Charge 3  است.

  Bose SoundLink Mini 2

  Bose SoundLink Mini 2 ظاهری قدیمی دارد اما کیفیت صدای آن از دو گزینه ی بالا بهتر است. اندازه  کوچکی دارد اما به راحتی می‌تواند یک اتاق بزرگ را جواب دهد. عمر باتری آن نیز 10 ساعت می‌باشد و قیمت آن نیز حدود 160 دلار است.

  Sony SRSXB3

  اگر اسپیکر بلوتوثی با عمر بالای باتری و اندازه ی کوچک می‌خواهید SRSXB3 گزینه ی مناسبی است.این اسپیکر باس بالایی دارد که آن را می‌توانید به راحتی احساس کنید که دارای کیفیت مطلوبی می‌باشد. عمر باتری این اسپیکر 24 ساعت می‌باشد و قیمت آن نیز بین 400 تا 500 هزار تومان و قیمت جهانی آن حدود 140 دلار است.

  Beats Pill+

  Beats Pill+ دارای شکل ظریف میباشد ، قیمت آن مناسب است و  کیفیت صدای مطلوبی را داراست . عمر باتری این دستگاه نیز 12 ساعت بوده و قیمت جهانی آن حدود 160 دلار می‌باشد.

  Vava Voom 20

  یک گزینه  مقرون به صرفه می‌باشد که وقتی صدای آن شما را شگفت زده خواهد کرد. عمر مفید این دستگاه 10 ساعت بوده و قیمت جهانی آن حدود 70 دلار می باشد.

  DOSS Touch

  ارزان‌ترین گزینه می‌باشد که دارای عمر باتری 10 ساعته، کیفیت صدای مطلوب و قیمت حدود 30 دلار می‌باشد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر