افزایش ۵ درصدی قیمت موبایل

امید به ثبات قیمت‌ها در ایام نوروز

عصر کالا- رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی تلفن همراه شهر تهران از افزایش ۵ درصدی قیمت موبایل در بازار خبر داد.

افزایش ۵ درصدی قیمت موبایل
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایلنا، مهدی محبی درباره آخرین وضعیت تامین و قیمت موبایل در بازار اظهار کرد: شرایط تامین موبایل در بازار مطلوب است و مردم می‌توانند انواع موبایل در برندهای متنوع را در بازار پیدا کنند.

  وی ادامه داد: شرکت‌های وارد کننده انواع برندهای موبایل از گران‌ترین تا ارزان‌ترین را تامین و در بازار عرضه کرده‌اند و اکنون در دسترس مردم است.

  وی از افزایش 5 درصدی قیمت موبایل در یک هفته اخیر خبر داد.

  محبی گفت: در پی کاهش نرخ دلار قیمت‌ انواع موبایل نیز کاهشی شد به نحوی که در کمتر از 20 روز  شاهد کاهش 20 تا 25 درصدی قیمت‌ها بودیم، اما طی یک هفته اخیر قیمت‌ها حدودا 5 درصد افزایش یافت.

  محبی شرایط بازار موبایل را برای روزهای آینده تابع نرخ ارز دانست.

  رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی تلفن همراه شهر تهران ابراز امیدواری کرد شاهد ثبات بازار موبایل در ایام منتهی به نوروز باشیم.

  محبی تاکید کرد: این افزایش قیمت در برندهای موبایل پرمتقاضی بیشتر بوده است.

  وی درباره نحو مقابله با گران فروشی اظهار کرد: مردم در صورت مواجه با گران فروشی یا مشکلات دیگر مربوط به خرید و تعمیرات موبایل شکایات خود را به اتحادیه گزارش دهند.

  محبی راه‌های دریافت شکایات را ثبت آن در سایت اتحادیه و یا تماس با شماره 66763035 اعلام کرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر