کرونا تأثیری بر بازار تلفن‌ همراه ندارد

عصر کالا- رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه گفت: هم اکنون شیوع بیماری کرونا تأثیری بر بازار تلفن همراه نداشته و تنها نرخ ارز بر آن تأثیرگذار بوده است.

کرونا تأثیری بر بازار تلفن‌ همراه ندارد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرکالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران ، ابراهیم درستی رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن‌همراه درباره وضعیت بازار تلفن‌ همراه در روزهای اخیر اظهار کرد: هم اکنون بیماری کرونا تأثیری بر بازار تلفن‌ همراه نداشته و تنها نرخ ارز بر قیمت آن تأثیرگذار بوده است.

  رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه افزود: با توجه به شرایط فعلی در بازار، قیمت‌ها در بازار تغییر نمی‌کند.درستی با اشاره به اینکه هم اکنون بازار، راکد و آرام است، تصریح کرد: در حال حاضر چندان خرید و فروشی در بازار صورت نمی‌گیرد.

  رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه ابراز امیدواری کرد که قیمت تلفن همراه در بازار بتواند به ثبات برسد و البته این موضوع را به نرخ ارز وابسته دانست.

  گفتنی است، یکی از عواملی که بر قیمت تلفن همراه تأثیرگذار است قیمت ارز است چرا که این کالا وارداتی است و برای اینکه واردکنندگان بتوانند سهم و نیاز بازار را تأمین کنند اولین قدم برای آن، ثبات قیمت‌ها است. در حال حاضر قیمت گوشی تلفن همراه نسبت به چند ماه گذشته کاهشی شده است و البته هر چه جلوتر برویم و سهم بازار را واردکنندگان و شرکت‌کنندگان تأمین کنند به طور قطع، شاهد نزول قیمت‌ها خواهیم بود.

   
   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر