گوشی Xperia XZ۳ قرار است یک دوربین داشته باشد

عصر کالا- به تازگی، تصاویری از کیس‌های Xperia XZ۳ منتشر شده است که نشان می‌دهد فقط یک دوربین در پشت این دستگاه وجود خواهد داشت.

گوشی Xperia XZ۳ قرار است یک دوربین داشته باشد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران، از زمانی که کمپانی سونی از تولید لنز IMX586، یک سنسور 48 مگاپیکسلی دوربین خبر داد، شایعه‌های زیادی درباره پرچمدار بعدی این شرکت به گوش رسید درباره این که قرار است این گوشی با یک دوربین تولید شود. پس از این شایعه‌ها حتی رندرهایی از این گوشی ساخته شدند و حالا اطلاعات جدیدی از پرچمدار بعدی سونی منتشر شده است. تصاویری از کیس‌های چرمی Xperia XZ3 منتشر شده‌اند که فقط دو حفره در پشت خود دارند. یکی از این لنزها برای حسگر اثر انگشت و یکی هم برای دوربین آن است یعنی این گوشی قرار است فقط یک دوربین در پنل پشتی خود داشته باشد.

  هرچند این خبرها هنوز از طرف کمپانی سونی تأیید نشده‌اند. چندین مورد از تصاویر غیر رسمی کیس‌های این گوشی هم دیده شده‌اند که در پشت خود دوربین دوگانه‌ای را نشان می‌دهند. در بین ویژگی‌های غیررسمی که برای Xperia XZ3 معرفی شده‌اند، دوربین دوگانه‌ای دیده می‌شود که دوربین آن را مانند XZ2 نشان می‌دهد یعنی دو لنز 19 و 12 مگاپیکسلی برای این گوشی در نظر گرفته شده است.

  البته بسیاری از کاربران هستند که مشتاق قرار داشتن یک دوربین در پشت پرچمدار سونی هستند. اگر این خبر حقیقت داشته باشد، دوربین 48 مگاپیکسلی Xperia XZ3 دوربین‌های P20 Pro هوآوی و Nokia 808 Pureview را از نظر کیفیت پشت سر خواهد گذاشت. بسیاری از دوربین‌های دوگانه‌ای که در پنل‌های پشتی گوشی‌های حال حاضر بازار جهان قرار داده شده‌اند، برای بازاریابی شرکت‌ها هستند ولی تا آنجایی که پیش رفت این اقدام برای شرکت سونی چندان جواب نداد و بازار این شرکت در زمینه تولید اسمارت‌فون با مشکل مواجه شد.

  گفتنی است، در حال حاضر هیچ مدرکی از این وجود ندارد که سونی قرار است از کدام ورژن گوشی خود تولید کند اما احتمال بسیار قوی وجود دارد که این شرکت Xperia XZ3 را در چند مدل طراحی کند که یکی از آن‌ها یک دوربین 48 مگاپیکسلی و یکی دیگر دوربین دوگانه Xperia XZ2 را داشته باشد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر