به روزرسانی ویندوز ۷ کاربران را دچار مشکل می‌کند

عصر کالا- یکی از به روزرسانی‌های عرضه شده توسط مایکروسافت برای ویندوز ۷ دارای مشکلات فنی است و باعث می شود این سیستم عامل مختل شود.

به روزرسانی ویندوز ۷ کاربران را دچار مشکل می‌کند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از فارس، رخی کاربران می گویند وقتی برای نصب تازه ترین به روزرسانی های عرضه شده برای ویندوز 7 از خدمات ویندوز آپدیت استفاده می کنند یک پیام خطا برای آنها نمایش داده می شود دال بر اینکه این سرویس فعال نیست و کاربران باید رایانه خود را مجددا راه اندازی کنند.

  پیام خطای نمایش داده شده در این زمینه دارای کد خطای 80248015 است که نشان می دهد کاربران نمی توانند به برنامه به روزرسانی ویندوز دسترسی یابند.

  کارشناسان می گویند ظاهرا ویندوز تصور می کند زمان نصب این فایل به روزرسان گذشته است و از نصب آن خودداری می کند. به گفته آنها این اولین بار نیست که ویندوز قادر به یافتن و شناسایی فایل های به روزرسان عرضه شده نیست و پیش از این مشکل مشابهی در ارتباط با ویندوزهای ایکس پی و سرور 2003 نیز به وجود آمده بود.

  به اعتقاد آنها مایکروسافت باید زمان انقضای فایل های به روزرسان را تغییر دهد تا نصب آنها ممکن شود. این شرکت هنوز در این زمینه واکنشی نشان نداده است.

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر