مدیران خودرو

بودجه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیش از ۲ برابر افزایش یافت

عصر کالا- بودجه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سال ۹۷ بیش از ۴۲۷.۰۰۰ میلیون ریال ( ۴۲۷ هزار میلیون ریال) تعیین شد که بیش از ۲ برابر بودجه این ستاد در سال ۹۶ است.

بودجه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بیش از ۲ برابر افزایش یافت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایرنا، در لایحه بودجه سال 97 که صبح امروز (یکشنبه) از سوی حسن روحانی رییس جمهوری در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ارائه شد، بودجه ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مجموع 427 هزار و 160 میلیون ریال برآورد شد که 424 هزار و 660 میلیون ریال آن اعتبار هزینه ای و 2 هزار و 500 میلیون ریال آن اعتبار تملک دارایی های سرمایه ای است.

  برپایه این گزارش، با توجه به اینکه بودجه مصوب این ستاد در سال 96 معادل 210 هزار میلیون ریال در نظر گرفته شده بود، بودجه سال آینده آن به بیش از 2 برابر افزایش یافته است.
  به گزارش ایرنا، در لایحه بودجه سال 1397، منابع بودجه عمومی دولت از لحاظ درآمدها و واگذاری دارایی های سرمایه ای و مالی و مصارف بودجه عمومی دولت از حیث هزینه ها و تملک دارایی های سرمایه ای و مالی، افزون بر چهـار میلیـون و 249 هزار میلیارد ریال است.
  بودجه عمومی شامل 2 بخش منابع عمومی و درآمدهای اختصاصی دولت است که در بخش منابع عمومی حدود 360 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر