وجود مشکل فنی در سایت استعلام گوشی قاچاق

عصر کالا- در حالی نخستین روز اجرای طرح ریجستری آغاز شد که کاربران با رجوع به سایت استعلام اصالت گوشی قاچاق، با مشکل فنی در این سایت رو به رو می‌شوند.

وجود مشکل فنی در سایت استعلام گوشی قاچاق
نسخه قابل چاپ
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از تسنیم ، چند روز قبل معاون فناوری اطلاعات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز از قطعی بودن آغاز طرح رجیستری گوشی موبایل از امروز خبر داده  و گفته بود: از دوم یا سوم آبان مدل‌هایی از گوشی ممنوعه اعلام خواهند شد. از سوی  دیگر مسئولان برای شناسایی گوشی قاچاق چند راه مختلف اعم از استعلام پیامکی یا رجوع به سایت را به مردم اعلام کرده بودند. این در حالی است که رجوع به سایت استعلام (https://epl.irica.ir/ImeiInfoView?0) با چند مشکل فنی همراه است.

   اولین نکته این که برای ورود اطلاعات در باکس در نظر گرفته شده از برخی آی پی ها مشکلاتی همچون عدم تایپ کد15 رقمی دیده میشود. در نهایت پیامی با مضمون کد اعتبار سنجی صحیح نمی‌باشد نمایش داده می‌شود.

  از سوی دیگر زمانی که برای استعلام پیامکی اقدام می‌شود بعد از دریافت کد15 رقمی از طریق شماره گیری  #06#* و  ارسال آن به سامانه پیامکی30008887 برای چند کاربر پیام"اشکال در برقراری ارتباط" نمایش داده شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر