سخت ترین و سریع ترین کارت های حافظه دنیا رونمایی شدند

عصر کالا- یک شرکت تولید کننده تجهیزات الکترونیکی از سخت ترین وسریع ترین کارت های حافظه جهان رونمایی کرده است. این کارت ها در مقابل افتادن و خم شدن مقاوم هستند.

سخت ترین و سریع ترین کارت های حافظه دنیا رونمایی شدند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از مهر، شرکت سونی از سریع ترین و سخت جان ترین کارت های SD رونمایی کرده است.

  کارت های حافظه  UHS-II SDساختاری یک تکه و یکپارچه دارند و طوری ساخته شده اند که درمقابل خم شدن، افتادن، آب و گرد و غبار مقاوم باشند.

  این کارت های حافظه می توانند 180 نیوتن نیرو را تحمل کنند. سونی ادعا می کند کارت های حافظه جدید 18 برابر قدرتمندتر از کارت های استاندارد10  نیوتنی هستند.

  همچنین کارت های جدید از موادی با درجه سختی بالا ساخته شدند تا خم نشوند. از سوی دیگر این کارت ها گواهینامه های IPX8 و  IP6X برای مقاومت در برابر آب و گردوغبار را دارند.

  سونی برای اجتناب از خسارت فیزیکی به دستگاه بخش هایی که به سادگی می شکنند را در این کارت های حافظه حذف کرده است. در نتیجه آنها نسبت به افتادن از ارتفاع 5 متری نیز مقاوم هستند.

  جالب آنکه سرعت کارت های حافظه کاسته نشده است. کارت های جدید سریعترین سرعت خوانش را(300MB/s) دارند. به این ترتیب اطلاعات سنگین مانند فایل های ویدئو و عکس را می توان با سرعت انتقال داد.

  این کارت های حافظه به سریSF-G Tough تعلق دارند و قرار است در اکتبر به بازار عرضه شوند. گنجایش کارت های حافظه مذکور 32، 64 و 128 گیگابایت است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر