مدیران خودرو

فرماندار گچساران :

حدود ۷ میلیارد کالای قاچاق در گچساران کشف شد

عصر کالا-در ۲ماهه نخست سال جاری بیش از ۶ میلیارد و ۹۱۰میلیون ریال کالای قاچاق در این استان کشف شد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش چشمگیری نشان می دهد.

حدود ۷ میلیارد کالای قاچاق در گچساران کشف شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایرنا، عبدالرحیم رحیمی روز چهارشنبه در کارگروه قاچاق کالا و ارز گچساران ارزش کالاهای قاچاق کشف شده این شهرستان در مدت مشابه سال گذشته را 12 میلیارد ریال ذکر کرد.
  وی با بیان اینکه وجود پدیده کالای قاچاق در این شهرستان به علت شرایط خاص راه های مواصلاتی است گفت :کاهش این میزان کشف به علت کنترل مبادی ورودی شهرستان و تغییر مسیر قاچاقچیان به دیگر شهرستان هاست.
  رحیمی تعداد پرونده های متفرقه بالای 10 میلیون ریال امسال را 64 فقره عنوان کرد و افزود:این در حالی است که مدت مشابه سال گذشته 44 فقره پرونده بیش از 10میلیون ریال به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.
  وی با اشاره به نیاز این شهرستان به راه اندازی آزمایشگاه مواد خوراکی اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده به زودی در گچساران آزمایشگاه مواد خوراکی راه اندازی خواهد شد تا نیاز به ارجاع مواد و کالاهای کشف شده به استان های همجوار نباشد.
  فرماندار گچساران مبارزه با قاچاق کالا را یکی از اقدامات موثر در حمایت از کالای ایرانی دانست و گفت :تولید کنندگان داخلی باید با افزایش کیفیت محصولات خود اعتماد مردم را برای خرید کالای ایرانی جلب کنند.
  شهرستان 124 هزار نفری و نفتخیز گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد و در نزدیکی بنادر جنوب کشور قرار دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر