اجرای فاز دوم طرح مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه

عصر کالا- دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران گفت: فاز دوم طرح مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه هفته آینده آغاز می‌شود.

اجرای فاز دوم طرح مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از فارس، علی‌اکبر پوراحمد‌نژاد با بیان اینکه طرح برخورد با کالای قاچاق در سطح عرضه سال گذشته با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه‌ها انجام شد، گفت: اقدامات خوبی از سوی بعضی اتحادیه‌ها انجام شد.

  دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با بیان اینکه در پایان سال گذشته جلسه‌ای در راستای بازخوردگیری اقدامات اتحادیه‌ها انجام شد و اتحادیه‌های فعال، نیمه فعال و غیرفعال در این عرضه شناسایی شدند، افزود: در جلسه مذکور سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف خواستار شدند که شیوه جدیدی با همین قالب در جهت مدیریت سطح عرضه انجام شود.

  وی افزود: روند اجرای فاز دوم طرح مبارزه با قاچاق کالا در سطح عرضه مورد بحث قرار گرفت و در حالی که فاز اول طرح ارشادی بود، مقرر شد که فاز دوم طرح با محوریت اجرای اصناف و اتحادیه‌ها تبدیل به یک طرح ارشادی و احضاری شود که نیروی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در کنار آنها قرار گیرد.

  دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز  استان تهران اظهار داشت: در روند اجرای فاز دوم طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز متن تقدیر از واحدهای صنفی همراه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دور اول به واحدهای صنفی همراه تقدیم می‌شود.

  پوراحمد‌نژاد گفت: به پیشنهاد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز درخواستی در حال پیگیری است، تا واحدهای صنفی همراه با طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز مشمول تشویق مالیاتی و واحدهای غیرهمراه مشمول جریمه مالیاتی شوند.

  وی بیان داشت: فاز دوم طرح مدیریت سطح عرضه مبنی بر عدم عرضه کالای قاچاق هفته آینده در یکی از 9 اتحادیه‌های درگیر با موضوع قاچاق کالا و ارز آغاز می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر