مدیران خودرو

۴ میلیارد قطعات «پیانو» قاچاق در یزد کشف و ضبط شد

عصر کالا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی یزد از کشف ۳۳ پالت قطعات "پیانو" قاچاق به ارزش چهار میلیارد ریال توسط پلیس این استان خبر داد.

۴ میلیارد قطعات «پیانو» قاچاق در یزد کشف و ضبط شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از خبرگزاری دانشجو، سرهنگ محمدرضامزیدی گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان ضمن کنترل محورهای مواصلاتی یک دستگاه تریلی "ولوو" را به ظن حمل کالای قاچاق متوقف کرده و مورد بازرسی قرار دادند.

  مزیدی ادامه داد: در بازرسی از این تریلی، 33 پالت حاوی 19 هزار قلم انواع قطعات "پیانو" قاچاق فاقد اسناد و مدارک گمرکی کشف و یک متهم نیز دستگیر شد.

  معاون اجتماعی پلیس استان یزد ارزش برآورد شده این محموله دستگاه موسیقی قاچاق را بنا به نظر کارشناسان، چهار میلیارد ریال بیان و تصریح کرد: متهم این محموله را از بندرعباس بارگیری و قصد انتقال به پایتخت را داشت که توسط ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شد.

  سرهنگ مزیدی افزود: محورهای مواصلاتی استان یزد به دلیل اتصال استان‌های جنوبی به مرکز کشور باعث شده تا راه‌های این استان مورد سوء استفاده برای انتقال کالای قاچاق قرار گیرد که پلیس استان در راه مبارزه با ورود کالای قاچاق اقدامات بسیار خوبی را انجام داده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر