مدیران خودرو

معرفی اجمالی ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-۱۶۲C

عصر کالا- ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-۱۶۲C در گروه ماشین های مبله دسته بندی می شود و در آن از جلو باز می شود.

معرفی اجمالی ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-۱۶۲C
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر کالا» به نقل از بولتن, ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-162C با ظرفیت 6 کیلوگرم از محصولات محبوب این شرکت است که وارد بازار شده است. این محصول با ظرفیتی که دارد مناسب خانواده های با جمعیت کم تا متوسط است.

  ماشین لباسشویی اسنوا مدل SWD-162C در گروه ماشین های مبله دسته بندی می شود و در آن از جلو باز می شود. رنگ سفید بدنه و ترکیب آن با در کرومی ماشین زیبایی خاصی به آن می بخشد. این محصول دارای تکنولوژی نانوسیلور هم هست. بهره مندی این دستگاه از سیستم شستشوی ضدچروک، آن را بسیار محبوب کرده است. برنامه های متنوع شستشوی ماشین لباسشویی اسنوا توسط پیچ تنظیم در جلوی آن انتخاب می شود.

  با خیال راحت لباس های تان بشویید

  به گزارش بولتن نیوز به نقل از دیجی کالا نشانگر های اعداد و وضعیت دستگاه هم در پنل نمایش در جلوی دستگاه  به کاربری دستگاه می افزاید. محل افزودن پودر و مواد شوینده در کشوی مربوطه در کنار پیچ تنظیم برنامه هاست. قابلیت تاخیر در شروع برنامه شستشو تا 12 ساعت این امکان را ایجاد می کند تا برای شروع شستشو بتوان برنامه ریزی کرد.

  این مدل مجهز به سیستم عیب‌یاب خودکار نیز هست. سیستم شستشوی اقتصادی در این مدل باعث افزایش راندمان دستگاه شده است. اسنوا تولید و عرضه کننده لوازم خانگی برقی است که با ارائه محصولات متنوع جایگاه مناسبی در بازار برای خود پیدا کرده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو