شناسایی ۱۲۲ واحد متخلف در بخش های عرضه کالا ،خدمات و گردشگری درگیلان

عصر کالا- ۱۲۲ واحد متخلف در بخش های عرضه کالا ،خدمات و گردشگری درگیلان شناسایی شد .

شناسایی ۱۲۲ واحد متخلف در بخش های عرضه کالا ،خدمات و گردشگری درگیلان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرکالا» به نقل از ایرنا ، رضا قشلاقی با اشاره به اجرای طرح نظارتی تعزیرات در استان از اول اسفندماه افزود: از ابتدای شروع این طرح تا هفتم ماه جاری ؛ 497 واحد عرضه کالا و خدمات در بخش های کالا، خدمات و تاسیسات گردشگری مورد بازرسی و نظارت مشترک قرار گرفت.
  وی گفت: با بازدید از واحدهای یاد شده ، 122 واحد متخلف شناسایی و برای رسیدگی به شعب تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.
  وی یادآورشد: با توجه به قرار گرفتن در آستانه سال نو و بدنبال آن افزایش تقاضای خرید از سوی شهروندان و احتمال سوء استفاده برخی از سودجویان اولویت اصلی دستگاه های نظارتی ، تشدید بازرسی ها برمراکز عرضه کالا و خدمات است.
  قشلاقی گفت: طرح تشدید نظارت از ابتدای ماه جاری در سراسر استان با حضور نمایندگان تعزیرات حکومتی ، بازرسان صنعت ، معدن و تجارت و اتاق اصناف و کارشناسان مراکز بهداشت ، دامپزشکی ، اماکن و میراث فرهنگی و گردشگری استان در حال اجرا است.
  به گفته مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان ؛ از اول اسفندماه رئیسان شعب تعزیرات حکومتی نیز در تیم های نظارتی حضور می یابند و در محل کشف تخلف با متخلفان برخورد خواهد شد.
  طرح نظارتی تعزیرات در 2 مرحله اجرا می شود ، مرحله نخست این طرح از اول اسفندماه شروع شده و تا پایان ماه جاری ادامه دارد و مرحله دوم این طرح نیز از اول فروردین ماه سال 96 آغاز و تا سیزدهم فروردین ماه تداوم می یابد.
  کنترل و نظارت بر واحدهای عرضه همچون فروشگاه های زنجیره ای ، شرکت های پخش ، قنادی ها ، آجیل و خشکبار ، واحدهای پذیرایی و اقامتی ، تفریحی و زیارتی حمل و نقل درون شهری و برون شهری ، میادین میوه و تره بار ، جایگاه های سوخت ، مراکز درمانی و بهداشتی ، آرایشگاه های زنانه و مردانه ، واحدهای ارائه خدمات از جمله خشکشویی ها و قالی شویی ها و عرضه کنندگان لوازم خانگی ، مبلمان ، لوستر و پوشاک از مهمترین اولویت های طرح نظارتی ویژه نوروز تعزیرات در استان است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر