ساخت یخچالی که خرید می‌کند

عصر کالا- بلندگوی هوشمند الکسا که توسط آمازون عرضه شده در یک سال اخیر برای اجرای انواع فرامین به کار گرفته شده است، اما یخچال Smart InstaView ال جی از این توانمندی به شیوه ای منحصر به فرد استفاده کرده است.

ساخت یخچالی که خرید می‌کند
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۸:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصرکالا» به نقل از فارس، بلندگوی هوشمند الکسا که توسط آمازون عرضه شده در یک سال اخیر برای اجرای انواع فرامین به کار گرفته شده است، اما یخچال Smart InstaView  ال جی از این توانمندی به شیوه ای منحصر به فرد استفاده کرده است.

یخچال مذکور با دستیار صوتی یاد شده و تجهیز به سیستم عامل webOS به زودی روانه بازارهای آمریکا خواهد شد و گفته می شود مدل جهانی آن مجهز به ویندوز 10 خواهد بود و قرار است دستیار صوتی کورتانای مایکروسافت برای دریافت فرامین صوتی بر روی آن نصب گردد.

بنابراین این یخچال علاوه بر نگهداری مواد غذایی قادر به پخش اخبار و اطلاع رسانی در مورد وضعیت آب و هواست و همچنین می تواند خودش با بررسی محتویات داخل یخچال از کمبود مواد اولیه یا میوه ای خاص مطلع شود و سفارش خرید آن را برای فروشگاه مربوطه ارسال کند.

دریافت رسید خرید هم از این طریق ممکن است. این یخچال ها دارای دوربین هایی هستند که مشاهده وضعیت مواد غذایی مختلف را در درون خود ممکن می کنند و لذا برای بررسی این موضوع نیازی به باز و بسته کردن مکرر درب یخچال نیست.

تمامی اطلاعات مذکور از طریق برنامه موبایلی این یخچال هم قابل دسترس است. قیمت این یخچال ها 4600 دلار اعلام شده است.

برچسب ها
پورسعیدخلیلی
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر