مدیران خودرو

از مبل راحتی مزدا تا قایق موج سواری فورد + عکس

عصر کالا: اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که فکر می‌کنید رنو تنها خودرو می‌سازد، یا لامبورگینی تنها ابراتومبیل خلق می‌کند، سخت در اشتباهید.

از مبل راحتی مزدا تا قایق موج سواری فورد + عکس
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴:۰۰

به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، طراحان خودرو بسیار خلاقند و به همین دلیل محال است در همه استدیوهای خودروسازان جهان نمونه‌هایی غیر نقلیه را نیابید.
به گزارش سایت عصر ایران به نقل از "کارمگزین"، این گزینه‌ها معمولا از ذوق و علاقه طراحان نشات گرفته‌اند. ما در خصوص بهترین مجموعه‌ و کالاهایی صحبت می‌کنیم که کمترین ارتباطی با محصولات چهارچرخ دارند.
این قوری زرد رنو با الهام از خودروهای فرمول یک ساخته شده است.

سامانه صوتی لامبورگینی که در رنگ‌های مختلف ارائه شده و حدو 21 هزار و 500 پوند قیمت دارد.

صندلی‌های اداری فراری
این صندلی‌های اداری که از فیبرکربن و آلومینیوم ساخته شده‌اند راحتی زیادی را برای کارمندان پشت میز نشین یک اداره فراهم می آورند. مدل‌های کوتاهتر برای کارمندان اجرائی و مدل‌های بلندتر برای روسا مناسب‌ترند.

تخت دونفره بنتلی
سال‌ها بنتلی به ساخت خودروهایی معروف بود که برای صاحبانشان نهایت ناز و نعمت را به همراه می آورند. اینک در سال 2017 نیز پا را فراتر نهاده و تخت‌هایی فوق‌العاده برای مشتریان ویژه‌اش ارائه داده است.

دوچرخه بوگاتی
این دوچرخه کمتر از 5 کیلو وزن دارد و به عنوان سبک‌ترین خودروی ویژه شهر در جهان شناخته می شود. سبکی وزن در این دوچرخه مدیون آلومینیوم، تیتانیوم و فیبرکربن است و تنها 667 نسخه از این دروچرخه ساخته شده است.

مبل راحتی استون مارتین
استون مارتین در تاریخچه خود کالاهای غیر متحرک زیادی را ساخته است. آنها در دهه قبل به دلیل دوختن لباس‌های مشکی چرمی معروف شدند. اما در روزهای قبل استون مارتین مجموعه‌ای از مبل‌های خودش را به نمایش درآورد. این مبل از چرم نوبوک در رنگ‌های مات بهره برده که با انتخاب رنگ و جنس در فضای داخلی خودروهایش هماهنگی دارد.

کت دوچرخه سواری بوگاتی
شاید به راحتی حال و هوای یک بوگاتی را در طرح ظاهری کت ببینید. دوخت‌های درشت مشکی روی پشت کت، تقریبا شبیه چیزی است که روی صندلی‌های ابرخودروی شیرون میبینید. دستکش‌های دوچرخه سواری نیز در صورت اختیاری ارائه خواهند شد.

دوچرخه پنین فارینا

سازندگان این پنین‌فارینا در آگوست 2015از این دوچرخه فیبرکربنی و 6.8 کیلوگرمی خود رونمایی کردند. این دوچرخه به دنده‌های الکتریکی مجهز شد.

جامدادی فراری
مارانلو به خوبی می‌داند که یک برند چگونه می‌تواند وسایل معمولی را قیمتی کند. بعه همین دلیل در بسیاری از فرودگاه‌های جهان می‌توانید، وسایل زیاد غیر متحرک از فراری را بیابید. اما دیدن یک جامدادی در میان وسایل محصلان ما را شگفت‌زده کرد. حالا دانش‌آموزان می‌توانند با جامدادی فراری‌ سریع‌تر به مدرسه بروند.
زمانی که خودروسازان وسایل عجیب می سازندد/ از مبل راحتی مزدا تا قایق موج سواری فورد

مبل راحتی مزدا
با الهام از مدل CX3 ساخته شده و امیدواریم بیشتر از آن چیزی که نشان می‌دهد، راحت باشد.

کت تک لامبورگینی
لامبورگینی با همکاری یک طراح لباس ایتالیایی یک کت تکِ دست‌دوز را در ژوئیه 2015 در فلورانس به نمایش درآورد. این کت از ابریشم خالص تهیه شده است.

گیتار الکتریکی فورد
مانند مدل GT فورد از چوب و آلومینیوم و به رنگ آبی اقیانوسی ساخته شده است.

قایق موج سواری فورد
این قایق مخصوص موج سواری تحت تاثیر مدل‌های جدید فورد GT ساخته شده و از فیبر کربن تشکیل شده است.

دوچرخه مزدا
به عنوان یک تمرین مینیمالیستی از ورقه‌های فولادی تشکیل شده است. صندلی و دوخت‌های آن با الهام از فضای داخلی mx5 مزدا شکل گرفته‌اند.

برچسب ها
پورسعیدخلیلی
مطالب مرتبط
مطالب مرتبط بیشتر