عرضه نسل جدید قفل‌های هوشمند و محصولات دسترسی به خانه

عصر کالا- آگوست هوم، نسل جدید قفل‌های هوشمند و محصولات دسترسی به خانه را به بازار عرضه خواهد کرد. این شرکت به دنبال ایجاد تغییر و تحول در شیوه دسترسی به منزل می‌باشد.

عرضه نسل جدید قفل‌های هوشمند و محصولات دسترسی به خانه
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایتنا، یک شرکت فناوری به نام آگوست هوم به تازگی اعلام کرده که قصد دارد خط تولید جدیدی را راه‌اندازی کند و محصولی تولید کند که از طریق آن بتوان برای قفل کردن یا باز کردن درب خانه از یک گوشی هوشمند استفاده کرد.
  این خانواده جدید از محصولات دسترسی به منزل، شامل دو قفل هوشمند جدید و یک زنگ دوربین‌دار به نام دوربل کم می‌باشد.

  به گزارش ایتنا به نقل از ونچربیت، قفل‌های هوشمند جدید آگوست هوم با قابلیت دورسنس تجهیز شده‌اند. این قابلیت در واقع یک حسگر یکپارچه است که باز یا بسته بودن درب را به کاربر اعلام می‌کند. این حسگر، در مواردی که اهالی منزل، خانه را ترک می‌کنند و فکر می‌کنند که درب قفل است، در حالی‌که نیمه باز است، مشکل را حل می‌کند.

  محصولات این شرکت شامل دو قفل هوشمند برای جلوی درب منزل است. این بسته 280 دلاری به کاربران اجازه می‌دهد که جلوی درب منزل خود را از هر جای جهان و فقط با استفاده از یک گوشی هوشمند، کنترل کنند و بر آن نظارت داشته باشند.

  نکته قابل توجه اینکه قفل ویژه آگوست هوم می‌تواند در مورد فرمان‌های صوتی با آمازون الکسا، اپل هوم‌کیت، گوگل اسیستنت و زِد-ویو پلاس (ادغام مستقیم با سیستم‌های کنترل و هشدار) ادغام گردد. همچنین آگوست هوم این قابلیت را دارد که با فرمان‌های صوتی به سه زبان مختلف، کنترل شود.

  همچنین قفل هوشمند آگوست نیز محصول مشابهی است که به قیمت 150 دلار به فروش می‌رسد.
  این قفل یک طراحی جدید صنعتی دارد و شما می‌توانید به صورت دستی هم آن را قفل و باز کنید. از ویژگی‌های این قفل می‌توان به این موضوع اشاره نمود که قابلیت دورسنس را دارد، ولی برای کنترل این قفل از راه دور یا استفاده از کنترل صوتی با آمازون الکسا و گوگل هوم، باید دستگاه‌های مخصوص را به صورت جداگانه خریداری کنید.
  لازم به ذکر است که هر دو محصول مذکور، در حال حاضر به بازار عرضه می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر