رنج جدید شماره سیم کارت‌های شاتل موبایل وارد بازار شد

عصر کالا- رنج جدید شماره سیم کارت‌های شاتل موبایل با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، وارد بازار سیم کارت کشور شد.

رنج جدید شماره سیم کارت‌های شاتل موبایل وارد بازار شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از مهر، این اپراتور تلفن همراه با پوشش سراسری 3G و 4G، رنج جدید سیم کارت‌های خود با پیش شماره 099814 را به بازار ارتباطات کشور عرضه کرد.

  پیش از این، سیم کارت‌های شاتل موبایل با پیش شماره های 099810، 099811 و 099812 به فروش می‌رسید که در پی افزایش تعداد مشترکین این اپراتور در سراسر کشور، مجوز ارائه رنج جدید شاتل موبایل از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی صادر شد.

  بر اساس این گزارش، انتخاب و خرید شماره با رنج جدید سیم‌کارت‌های شاتل موبایل با پیش شماره 099814 و همچنین شماره‌های رند و خوش آهنگ این اپراتور، از طریق فروشگاه اینترنتی شاتل موبایل به نشانی shop.shatelmobile.ir، نمایندگی‌های این اپراتور تلفن همراه در سراسر کشور و یا پیش ثبت نام تلفنی از طریق تماس با شماره 09981000000 امکان‌پذیر خواهد بود.

  از سوی دیگر با ارسال عدد 1 به شماره 099810000000 از طریق پیامک، کارشناسان شاتل موبایل برای انجام فرآیند پیش ثبت نام تلفنی و انتخاب شماره با متقاضیان تماس می‌گیرند.

  متقاضیان برای انتخاب و خرید شماره‌های رند یا شماره های عادی سیم‌ کارت‌های شاتل با پوشش سراسری 3G و 4G و پیش‌شماره 0998 با کد یک، مشاهده نقشه شهرها و جاده‌های تحت پوشش خدمات، سرویس‌های منحصر به فرد شاتل موبایل پلاس، انتقال مانده بسته اینترنت به دوره بعد، طرح تعرفه ویژه مصرف آزاد و سایر محصولات و خدمات شاتل موبایل، می‌توانند به وب‌سایت شاتل موبایل به نشانی www.shatelmobile.ir یا یکی از ١5۰۰ نماینده فروش و خدمات پس از فروش شاتل موبایل در سراسر کشور مراجعه کنند و یا از طریق شماره 09981000000 به صورت 24 ساعته با کارشناسان شاتل موبایل تماس گرفته و سیم کارت با شماره انتخابی خود را درب منزل تحویل بگیرند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو