تخفیف ۷۰ درصدی همراه اول در مکالمه

عصر کالا- همراه اول در طرح «محدوده ۱۰۰۰»، در پنج آیتم متفاوت به مشترکین خود جایزه می دهد.

تخفیف ۷۰ درصدی همراه اول در مکالمه
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از ایلنا، همراه اول در طرح همراهی که از ابتدای مرداد ماه آغاز شده و تا پایان مهر ماه ادامه دارد، در پنج آیتم متفاوت از جمله مکالمه و اینترنت به مشترکین خود جایزه می دهد.

  • مکالمه درون شبکه، دقیقه ای 15 تا 16 تومان

  همراه اول در طرح مکالمه همراهی، به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری متناسب با الگوی مصرف ایشان، بسته مکالمه یک ماهه شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه با قیمت دقیقه ای 15 تا 16 تومان پیشنهاد می دهد. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری کد #1*1000* بسته مکالمه همراهی خود را رؤیت کرده و پس از تأیید و فعالسازی، از تخفیف بیش از 70 درصد در مکالمات خود بهره مند شوند.

  • قرعه کشی موتور 1000

  از اولین شنبه مردادماه 96 به مدت 12 هفته، بصورت هفتگی کلیه مشترکین دائمی و اعتباری که در طول هفته حتی یک روز دارای یک بسته اینترنتی آلفا پلاس باشند، در هفته آتی در قرعه کشی یک دستگاه موتور 1000به ارزش هزار میلیون ریال شرکت داده می شوند. شرکت در این قرعه کشی نیاز به ثبت نام یا فعالسازی ندارد و کلیه مشترکین واجد شرایط در آن شرکت داده می شوند.

  • قرعه کشی1000 گوشی هوشمند نسل 4.5

  از اول مرداد تا پایان مهر ماه سال جاری، همه مشترکین دائمی و اعتباری جدید همراه اول و همچنین همه سیم کارت های غیر فعالی که دراین بازه زمانی مجدداً فعال شوند، در قرعه کشی 1000 عدد گوشی تلفن همراه نسل 4.5 شرکت داده می شوند. قرعه کشی یکبار و پس از پایان بازه زمانی 3 ماهه (ابتدای مرداد ماه  تا انتهای مهر) و در نیمه اول آبان ماه انجام می گیرد.

  • بسته خوش آمد 1000

  از اول مرداد تا پایان مهر ماه، 1000 دقیقه مکالمه داخل شبکه، 1000 عدد پیامک داخل شبکه و حجم نامحدود اینترنت به مدت اعتبار یک هفته به مشترکین دائمی و اعتباری جدید واجد شرایط هدیه داده می شود. در این طرح مشترکین دائمی جدید، مشترکین اعتباری جدید و مشترکینی که به شبکه همراه اول ترابرد می کنند، مشمول بسته خوشامد 1000 می شوند.

  • تعویض سیم کارت به یوسیم

  از اول مرداد تا پایان مهر ماه، مشترکین می توانند با تعویض سیم کارت خود به یوسیم، 15 تا 20 گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنند.تمامی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول که دارای گوشی با قابلیت پشتیبانی از شبکه 4G و 4.5G هستند و تاکنون اقدام به تعویض یوسیم نکرده اند، می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات مشتریان یا فروشگاه های زنجیره ای همراه اول نسبت به تعویض سیم کارت خود اقدام کرده و ضمن بهره مندی از اینترنت پرسرعت 4G و 4.5G، مشترکین اعتباری 15 گیگابایت اینترنت 30 روزه و مشترکین دایمی 20 گیگابایت اینترنت 30 روزه به عنوان هدیه دریافت می کنند.

  مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول که دارای گوشی با قابلیت پشتیبانی از شبکه 4G و یا 4.5G هستند، چنانچه کد پستی محل سکونت خود را به صورت پیامکی به سرشماره 8962 ارسال کنند، همراه اول یوسیم هدیه را به صورت رایگان از طریق پست به آدرس محل کد پستی پیامک شده ارسال خواهد کرد

  همراه اولی ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرح همراهی همراه اول به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • هومکس
  آخرین بروزرسانی ۴ سال پیش
  آرشیو