با این بطری تصفیه آب راحت طبیعت گردی کنید

عصر کالا- رفع تشنگی در زمان طبیعت گردی و حضور در دل جنگل ها و نقاط بکر و دورافتاده دغدغه ای جدی برای تمامی مسافران است.

با این بطری تصفیه آب راحت طبیعت گردی کنید
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر کالا» به نقل از مهر، حمل حجم زیادی از آب تصفیه شده در چنین سفرهای ماجراجویانه ای افراد را خسته می کندو مشکلی اساسی محسوب می شود. اما استفاده از بطری های دارای فیلتر تصفیه آب می تواند تا حد زیادی به حل این مشکل کمک کند.

  با استفاده از این بطری دیگر نیازی به حمل آب در کوله پشتی خود ندارید و می توانید از آب رودخانه ها و دریاچه ها بدون نگرانی بیاشامید. بدین منظور تنها کافی است آب را در این بطری بریزید تا با استفاده از فیلتر تصفیه شود.

  سیستم فیلتر پیشرفته این بطری از نوعی کربن ترکیب شده با نارگیل و دانه های ضدباکتری تشکیل شده است. به این مجموعه غشایی از فیلتر فراپالایش هم اضافه شده که قادر به جداسازی ذرات بسیار ریز از آب است. این فیلتر برای جداسازی کلوئیدها، پروتئین‌ها، مواد میکروبی بیماری زاو مولکول‌های آلی بزرگ که وزن مولکولی آن بین 1000 تا 100000 است، مورد استفاده قرار می گیرد.

  این بطری از نوعی پلاستیک بسیار مستحکم ساخته شده و قادر به نگهداری 650 میلی لیتر آب است. فیلترهای این بطری برای تصفیه 1500 لیتر آب یا به مدت 5 سال قابل استفاده است. 1HYDRO برابر با 129 دلار قیمت گذاری شده است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  مطالب مرتبط