مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی:

۵۰۰ میلیارد ریال انواع کالا از سوی اموال تملیکی منهدم شد

عصر کالا- قسوریان گفت: از ابتدای سال تاکنون سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی ۵۰۰ میلیارد ریال کالا را منهدم کرده است.

۵۰۰ میلیارد ریال انواع کالا از سوی اموال تملیکی منهدم شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرکالا» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، جمشید قسوریان مدیرعامل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی افزود: پیش از این که این جانب به سمت مدیرعاملی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی منصوب شوم این سازمان کالا‌های انهدامی خود را جمع کرده و هر چند ماه یک بار این کالا‌ها را طی مراسمی منهدم می‌کرد که این خود باعث افزایش میزان کالا‌های انهدامی می‌شد.
  وی گفت: اما ما دیگر کالا‌ها را به صورت یک جا منهدم نمی‌کنیم و در حال حاضر برنامه امحاء در سازمان اموال تملیکی به صورت تقویمی در آمده و ماهانه در هر استان هر مقدار کالایی که لازم است تا امحاء شود در همان استان منهدم می‌شود.

  بیشتر بخوانید: کابوس قاچاق، خواب را از چشم صنعت تایر گرفت/ برندهای ناشناس را فقط با یک کارت بازرگانی وارد کشور کردند

  قسوریان افزود: کالا‌هایی که در سازمان اموال تملیکی امحاء می‌شود معمولا کالا‌های سلامت محور هستند که یا تاریخ مصرف ندارد یا تاریخ مصرف آن‌ها گذشته است ضمن آنکه بعضی از کالا‌ها که برای تولید داخل ضرر و زیان هم دارد مثل پوشاک یا کالا‌های قاچاق قطعا جزو کالا‌های انهدامی محسوب می‌شود.

  وی گفت: از ابتدای سال تاکنون سازمان اموال تملیکی 500 میلیارد ریال کالا را طی ماه‌های مختلف و همچنین استان‌های متفاوت منهدم کرده است.

   

  پورسعیدخلیلی